arkadaşlar hamileyim ama leke geliyor

ibolyacım hatırlıyormusun tanıdığın lekelenme tarzında bişey yaşadımı böyle bişiyden bahsettimi bende 8 ve 9. haftanın başında ara ara lekelenme olmuştu kahverenfi ve az azdı.yazın için ayrıca teşekkür ederim......

canım ben aslında kocasını tanıyorum, yani kocasıyla birlikte çalışmıştık o yüzden öyle bişey olup olmadığını konuşmadık, ama başka bir arkadaşımda aşılamayla ikizlere hamile kaldı ve hamileliğinin ilkzamanlarında kanaması olmuştu, seninkisi sadece lekelenmeymiş, aklını çelmiş olmayayım ama bence bebişin şu anda kancasını rahmine saplıo ve sapladığı yer de kılcal damara denk geldi, lekelenmen de o yüzden,kötü bişe yok yani, gönlünü ferah tut, ama yine de doktor kontrolünden ayrılma derim ben, bu işin uzmanı doktorlar çünkü

slm kızlar bızde cuma gunu doktora gıttık keseyıde gordum kalp atılarınıda cok sukur
doktorum gecen sene ölü dogum yatıgım ıcın bu sefer senın bebegın bızım ıcın cok degerlı dedı
progestan bebek aspırını ve multıvıt dıye ılaçlar verdı
doguma kadar kullanamam gerektıgını soyledı
ancak dun ılaçları kullandıktan sonra sabah tuvalete gıttıgımde çok acık kahve rengı lekelenmem oldu
hemen acıl tekrar doktoruma gıttık ama yoktu baska doktora gıttık
tekrar bebegıme baktım cok sukur gayet ıyıydı keyfı yerınde :)
doktorum suan ıcın yapıcak bırsey yok cok ıyı ıstırahat etmen gerek bırde doktorunun verdıgı ılaçları kulllan dedı
10 gun sonra tekrar gelıceksın dedı
suan ıcın sureklı yatıyorum hıcbırsey yapmıyorum çok canım sıkıldı cunku
ama olacaga care yok sadece dua edıyorum rabbım bebegımı bana bagılasın dıye
sızde dua edın olurmu ınsallah bebegıme bırsey olmaz.
:nazar::Saruboceq:

slm kızlar bızde cuma gunu doktora gıttık keseyıde gordum kalp atılarınıda cok sukur
doktorum gecen sene ölü dogum yatıgım ıcın bu sefer senın bebegın bızım ıcın cok degerlı dedı
progestan bebek aspırını ve multıvıt dıye ılaçlar verdı
doguma kadar kullanamam gerektıgını soyledı
ancak dun ılaçları kullandıktan sonra sabah tuvalete gıttıgımde çok acık kahve rengı lekelenmem oldu
hemen acıl tekrar doktoruma gıttık ama yoktu baska doktora gıttık
tekrar bebegıme baktım cok sukur gayet ıyıydı keyfı yerınde :)
doktorum suan ıcın yapıcak bırsey yok cok ıyı ıstırahat etmen gerek bırde doktorunun verdıgı ılaçları kulllan dedı
10 gun sonra tekrar gelıceksın dedı
suan ıcın sureklı yatıyorum hıcbırsey yapmıyorum çok canım sıkıldı cunku
ama olacaga care yok sadece dua edıyorum rabbım bebegımı bana bagılasın dıye
sızde dua edın olurmu ınsallah bebegıme bırsey olmaz.
:nazar::Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun. allah seni ve bebeğini korusun.
bebeğin kaç haftalıktı doktora gittiği zaman bilgi verir misinn kendine iyi bak.

5+1 günlük hamile olmama rağmen doktor keseyi gördü ama bebeği göremedi kızlar boş gebelik olabilir dedi.çok korkuyorum.bir de kahverengi lekelenmem oluyor tuvalete gidince. yarın doktora gidicem. benim gibi olan var mı. lütfen yazın. korkuyorum.

canım 5+1 cok kucuk henuz endıselenme eger keseyı gorduysenız haftaya muhtemelen bebışte gozukur
lekelenme konusuna gelınce benımde cok acık kahve lekelenmelerım var progestan kullanıyorum bende çok korkuyorum ama agrım falan yok sureklı yatıyorum ınsallah kotu bısey olmaz

sen ne zaman görmüştün bebeğini ilk . 5 haftalıkken gözüktümü. ben de progestana başladım.bakalım yarın ne diyecek doktor.

sagol canım bebısımde bende gayet ıyıyız cok sukur sadece dınlenıyoruz
6+2 gunluguz 10 gun sonra tekrar gıdecegız

allahın korudğunu hiçkimse koruyamaz güzelim hiç korkma, sen kendine dikkat et bol bol dinlen, tedbirini al takdiri allaha bırak, gönlünü ferah tut, psikolojin nekadar iyi olursa bebişin de o kadar iyi olucaktır emin ol

5+1 günlük hamile olmama rağmen doktor keseyi gördü ama bebeği göremedi kızlar boş gebelik olabilir dedi.çok korkuyorum.bir de kahverengi lekelenmem oluyor tuvalete gidince. yarın doktora gidicem. benim gibi olan var mı. lütfen yazın. korkuyorum.

canım keseyi gördüyse ne boş gebeliği, benim doktorum da keseyi görmediğim sürece bişey diyemem demişti, keseyi gördükten sonra da tebrik ederim dedi, boş gebelik ihtimali olsa adam tebrik ederim dermi, hem benim bebeğimin kesesi de 6 haftalıkken belli olmuştu, siz ne güzel daha erken görmşüsünüz

ya olurmu öle şey canım ya
boşuna takma kafana bende ilk dr a gittiğimde 5+3 tü sadece minicik bi kese vardı dr 2 hafta sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi tabi bizde dediği gibi yaptık 8 haftalıktı ben bebişimi gördüğümde
sen içini ferah tut hemen görünmez zaten daha cok yeni miniminnacıktır o

acayıp sınırlerımı bozdu su lekelenme olayı
bugun rengı acılmıs ıyıce sanırım bıttı bıtıcek cok hafıf cunku
ınsallah sorunsuz atlatırım bu donemi

acayıp sınırlerımı bozdu su lekelenme olayı
bugun rengı acılmıs ıyıce sanırım bıttı bıtıcek cok hafıf cunku
ınsallah sorunsuz atlatırım bu donemi

cnm üzme kendini 8. ve 12. haftalarda banada oldu kahve rengi gibi olup kırmızıya dönmüştü bende yttım ve ilaç içtim geçti ama hala istirahatteyim oluyo yani sebebini bulsun doktorun ama benimkisi mesela miyomdan inş sağlıcakla kucagımıza alırız bebişlerimizi:CüvCüv:

kızlar bugün doktora gittim.doktor kesenin içinde bebek yok bundan birşey çıkmaz dedi.hemen kürtaj yapıyodu nerdeyse.biz istemedik.çarşamba gelin yapıcam dedi.nolur bir cevap yazın.sizce napıyım.5 haftalık daha. beklesem bana zararı olurmu. genelde boş gebelik nedeniyle kürtaj için 7. hafta bekleniyor diye biliyorum. yardııımmm.

demetcim senin son adet tarihin ne??????????doktor saçmalamış benime 7.haftada göründü bebiş.stres yapma başka doktora git.

canım son adat tarihim 15 eylül.fakat düzensizdi benim. kesenin büyüklüğüne göre 5+3 şuanda.ben de anlamadım.vanda öğretmenlik yapıyorum ve hangi doktor iyi bilmiyorum.eşim izmirden annemi çağırdı ne yapacağını bilemediği için.yarın annemle başka doktor bakıcaz. adam hiç bekliyelim demiyo. genelde doktorlar 8.haftaya kadar beklemiş siteden okuduklarıma göre.kızlar beni yalnız bırakmayın lütfen..benim gibi boş gebelik deyipte sonradan çocuğu gören tanıdıklarınız varmı.varsa beni yönlendirin.

canım dur bakalım sakın panık yapma
bekle kanaman olmadıgı muddetce bırsey olmaz
yarın baska bır doktora gıdersınız kan degerlerını ölcturursunuz
daha cok kucuk bu haftada zaten bebek hemen gozukmez

Demetcim bende aslen vanlıyım ama doğma büyüme alanyadayım oraları hiç bilmem internettn 4 boyutlu ultrason olan merkezleri araştır oralarda görüntüleme merkezi vardır.ve tıp fakültesinden prof bulmaya çalış gerkirse vajinal olarak baktır.yani adı trans vajinal işlemi sana karından baktıysa görmemiştir.6.haftanda net olarak vajinal bakılırsa görülür.iyi haberlerini bekliyorum.

kızlar bugün doktora gittim.doktor kesenin içinde bebek yok bundan birşey çıkmaz dedi.hemen kürtaj yapıyodu nerdeyse.biz istemedik.çarşamba gelin yapıcam dedi.nolur bir cevap yazın.sizce napıyım.5 haftalık daha. beklesem bana zararı olurmu. genelde boş gebelik nedeniyle kürtaj için 7. hafta bekleniyor diye biliyorum. yardııımmm.

yuuuuhhh manyakmıymış o yaa, ne demekmiş bundan bişey çkmaz, git başka doktora görün anacım, cellat gibi konuşuyo adama bak yaa, başka doktora görün o da aynısıın derse o zaman bi karar vermeyi düşün

X