Arkadaşlar hamilemiyim.sizce ne olabilir.

civciv26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
70
1
kızlar geçen ay 3 eylülde adet oldum.bugün ayın 8 i.6 gün gecikti.ama sanki adet olacakmışım gibi.belim karnım ağrıyo.ve herzmanki gibi canım tatlı istiyor.şubattan bu yana adet döngülerimi yazıyorum 27-30-38-27-30-29-33-29.yani yinemi 38. günde olcam.yoksa hamilemiyim bilemedim.karnımda sürekli bir ağrı var.sanki adet oluyormuşum gibi.göğüslerimde şişkin.akıntım çok.yani aynı adet belirtilerim.testte almadım.moralim bozulmasın diye.off offf

Son düzenleme:
Birazdaha bekle istersen test için,ama inş.hamilesindir,kaydirigubbakcemile5

hakkında hayırlısı:1hug:

Canim bence sende hemen bi test yaptir hamile olabilirsin. Diger topikde okuduysan eger ozgecay arkadasimiz bugün test yaptirdi ve hamile oldugunu ögrendi bizim baskilarimizla :)
Bence sende hemen bi test yaptir icin rahat olsun. Süphe ile yasamak cok kötü bisi

özgecay çok sevindim canım benim yaa.darısı bizlerin başına:))bende bu akşam yapıyım ama çok korkuyorum

bence de yap diğerleri neysede akıntı iyiye işaret bence bende 4 gözle akıntım oluyomu ki diye bekliyom dün biraz vardı sanki ama bugün ne yazıkki bakalım hayırlısı...

ayın 12 sine kadar bekleyim ozaman test yapayım diyorum.belki ozmana kadar adet olurum.hiç ümidim yok ama.kırmızıları görmekten bıktım.:sinifsinif:

kızlar haber veriyim dedim.adet oldum bugünmafoldumben yiine hüsran yani.sanırım stresten gecikti bu ayda.bidaha hamilemiyim diye hiç düşünmycem.

civciv
hayırlısı olsun canım seni çokkkkkk iyi anlayabiliyorum ne diyim
sabır sabır sabır:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…