Arkadaşlar dua edin!!!

Derdi veren Allah elbet dermanini da verecektir. Bir bakmissin beslenme sikintisi da gecmis.sen guclu dur ki bebegin de senden guc alsin.
Allah razı olsun canım inşallah ne güzel konuşuyorsun canım benim, inşallah birimizden birinin duası kabul olur, böyle hiç duyduğunuz varmı?

Allah razı olsun canım inşallah ne güzel konuşuyorsun canım benim, inşallah birimizden birinin duası kabul olur, böyle hiç duyduğunuz varmı?

Aylarca yogun bakimda yatip simdi cok saglikli ve kocaman olmus bir bebek gordum canim. Bildigim bir sey varsa o da Allah'in hikmeti cok buyuk. Elbet bu gunler gececek. Rabbim sevince cevirsin uzuntunu insallah.

Aylarca yogun bakimda yatip simdi cok saglikli ve kocaman olmus bir bebek gordum canim. Bildigim bir sey varsa o da Allah'in hikmeti cok buyuk. Elbet bu gunler gececek. Rabbim sevince cevirsin uzuntunu insallah.
Allah senden razı olsun canım benim inşallah ne güzel dualar ediyorsunuz benim için Allah ne eksikliginiz varsa gidersin inşallah benim yüreğimin ağzında olduğu şu saatlerde çok güzel teselli oluyor bu bu dilekleriniz, dualarınız,benim bebeğim iki gün sonra 4ayı biticek ,ogrenebilirmi sizce yoksa hemsirelermi beceremiyor anlayamıyorum

Rabbim ya Şafi ismiyle şifa versin canım bebekler çok güçlüdür inşallah atlatacaktır ve herşeyi unutacagınız günler gelir ♥️

Allah senden razı olsun canım benim inşallah ne güzel dualar ediyorsunuz benim için Allah ne eksikliginiz varsa gidersin inşallah benim yüreğimin ağzında olduğu şu saatlerde çok güzel teselli oluyor bu bu dilekleriniz, dualarınız,benim bebeğim iki gün sonra 4ayı biticek ,ogrenebilirmi sizce yoksa hemsirelermi beceremiyor anlayamıyor
Allah şifa versin.Sağlıkla büyüsün inşAllah.
Rabbim ya Şafi ismiyle şifa versin canım bebekler çok güçlüdür inşallah atlatacaktır ve herşeyi unutacagınız günler gelir ♥️

Allah razı olsun canım , inşallah amin 🤲🤲

Arkadaşlar bebeğim 4aylik oldu hâlâ kuvezde atakları vardı doğuştan solunum sıkıntısı ile devam etti rahatsızlıkları, entube ile geçti daha çok günleri , şu an oksijen var sadece ,sonda ile beslenebiliyor,yutma emme refleksi yok, benim oğlum için Allah rızası için dua edermisiniz,ismi Koray Talha 🤲
Canı gönülden ettim hadi amin de güzel anne sana da babasına da ettim

Allah razı olsun canım benim, Allah ne muradin varsa versin inşallah 🤲🤲🤲
Amin lkardeşim amin
En büyük duam bebeklerimizin çocuklarımızın sağlıklı ve güvende olması
Hepimizin yavrusu Rabbime emanet
Bir anneden bile merhametli Rabbim iyileştirsin korusun anasına babasına kavuştursun tüm yavruları
Bebeğini melekler besliyor, melekler uyutuyor, melekler koruyor, senin benim gördüğüm değil gerçekte olan Rabbim hiç zorluk çektirmiyor ona gönlünü ferah tut

All
Amin lkardeşim amin
Bir anneden bile merhametli Rabbim iyileştirsin korusun anasına babasına kavuştursun tüm yavruları
Bebeğini melekler besliyor, melekler uyutuyor, melekler koruyor, senin benim gördüğüm değil gerçekte olan Rabbim hiç zorluk çektirmiyor ona gönlünü ferah tu
Amin lkardeşim amin
Bebeğini melekler besliyor, melekler uyutuyor, melekler koruyor, senin benim gördüğüm değil gerçekte olan Rabbim hiç zorluk çektirmiyor ona gönlünü ferah tut

X