Arkadaşlar dua edin!!!

Arkadaşlar bebeğim 4aylik oldu hâlâ kuvezde atakları vardı doğuştan solunum sıkıntısı ile devam etti rahatsızlıkları, entube ile geçti daha çok günleri , şu an oksijen var sadece ,sonda ile beslenebiliyor,yutma emme refleksi yok, benim oğlum için Allah rızası için dua edermisiniz,ismi Koray Talha 🤲
Rabbim şafi ismiyle şifa versin.

Rabbim Şafii ismiyle şifa versin Koray Talha'ya...Allah'ım size bağışlasın

Sayi kac kaldi baktim ama anlamadim. 1.000 ya safi aldim. Rabbim sifa versin, size bagislasin insallah 🤲

Sayi kac kaldi baktim ama anlamadim. 1.000 ya safi aldim. Rabbim sifa versin, size bagislasin insallah 🤲
Allah razı olsun kardeşim, bütün zikir çekenlerden Allah'ta sizinde ne derdiniz varsa çare versin, mucizeler yaşatsın inşallah hepinizede banada inşallah en yakın zamanda 🤲🤲🤲🤲🤲☹️ şu an aklimda ne zaman sondadan kurtulup biberon tutacağı günü bekliyorum hayırlısıyla inşallah 🤲

Allah razı olsun kardeşim, bütün zikir çekenlerden Allah'ta sizinde ne derdiniz varsa çare versin, mucizeler yaşatsın inşallah hepinizede banada inşallah en yakın zamanda 🤲🤲🤲🤲🤲☹️ şu an aklimda ne zaman sondadan kurtulup biberon tutacağı günü bekliyorum hayırlısıyla inşallah 🤲

Allah cumlemizden razi olsun canim. Allah buyuktur ol demesiyle mucizeler olur. Rabbim yuzunuzu guldursun, uzuntunuzu neseye cevirsin insallah. 🤲

X