Arkadaşlar dua edin!!!

Allah binlerce kez razı olsun hepinizden de ayrı ayrı , aynen bende dua ediyorum canım başkada yapicagim bir şey yok, inşallah tez zamanda biberona alısırda sonda ile beslenmekten kurtulur miniğim
Inşallah canım Inşallah rabbim dualarını ve burda çekilen zikri kabul etsin sağlıkla kucağına al bebeğini

Rabbim oğlunu sana bağışlasın, şifa versin ,rabbim size mucizeleri yaşatsın, Allah ım seni evlatla sınamasın kimseyi evladıyla sınamasın Aminnn

1000 aldım Rabbim şifa versin kalan 46.000

Allahım şifa versin bebeğinin gülücüklerini duyacağın günleri tez zamanda nasip etsin canım

1000 aldım

KALAN 45.000

Rabbım evladınizi size bağışlasın, şifa nasip etsin insallah

Ne güzel dualar ediyorsunuz Allah razı olsun hepinizden, biberona alisamiyor yutmayı bilmiyor tıkanıyor beslenirken nabzı düşüyormuş, hemşire sondayla taburcu edebiliriz dedi belki size ogreticem dedi hiç mi umut yok acaba hiç mi biberon tutamaz bilmiyorum hemşire öyle söyleyince çoook üzüldüm, inşallah biran önce alışır benim küçük aşkım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…