Arkadaşlar dua edin!!!

Allah razı olsun kardeşim, Allah ne muradiniz varsa versin inşallah, çok zaman makinaya bağlı olduğu için emme yutma refleksi Yok sondayla beslenebiliyor, varmı böyle şahit olduğunuz bebekler?

Allah razı olsun kardeşim, Allah ne muradiniz varsa versin inşallah, çok zaman makinaya bağlı olduğu için emme yutma refleksi Yok sondayla beslenebiliyor, varmı böyle şahit olduğunuz bebekler?
Etrafım yok canım
Keşke yardımcı olabileceğim bir şey olsa rabbim sana şifa versin bol bol inşirah süresi oku bol bol rabbi yassir vela tasir rabbi temmin bi hayır oku
Allahım mucizeleri çoktur 99 ismi hürmetine o işlerdeki mucizeler hürmetine ya şafi hürmetine rabbim şifasını versin ve seninde yüzün gülsün gelio geçsin herşey rabbim imtihan ediyor sabır ve dua şuan yapman gereken Allah yanında olsun

Allah binlerce kez razı olsun hepinizden de ayrı ayrı , aynen bende dua ediyorum canım başkada yapicagim bir şey yok, inşallah tez zamanda biberona alısırda sonda ile beslenmekten kurtulur miniğim

1.000 Ya Şafi aldim kuzum,Allah şifa versin

5000 Ya Safi aldim.

Rabbim sifa versin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…