Arkadaşlar dua edin!!!

Allah binlerce kez razı olsun hepinizden de ayrı ayrı , aynen bende dua ediyorum canım başkada yapicagim bir şey yok, inşallah tez zamanda biberona alısırda sonda ile beslenmekten kurtulur miniğim 🤲
Inşallah canım Inşallah rabbim dualarını ve burda çekilen zikri kabul etsin sağlıkla kucağına al bebeğini 💕💞💜😇

Rabbim oğlunu sana bağışlasın, şifa versin ,rabbim size mucizeleri yaşatsın, Allah ım seni evlatla sınamasın kimseyi evladıyla sınamasın Aminnn

1000 aldım Rabbim şifa versin kalan 46.000

Allahım şifa versin bebeğinin gülücüklerini duyacağın günleri tez zamanda nasip etsin canım

1000 aldım

KALAN 45.000

Arkadaşlar bebeğim 4aylik oldu hâlâ kuvezde atakları vardı doğuştan solunum sıkıntısı ile devam etti rahatsızlıkları, entube ile geçti daha çok günleri , şu an oksijen var sadece ,sonda ile beslenebiliyor,yutma emme refleksi yok, benim oğlum için Allah rızası için dua edermisiniz,ismi Koray Talha 🤲
Rabbım evladınizi size bağışlasın, şifa nasip etsin insallah

Etrafım yok canım
Keşke yardımcı olabileceğim bir şey olsa rabbim sana şifa versin bol bol inşirah süresi oku bol bol rabbi yassir vela tasir rabbi temmin bi hayır oku
Allahım mucizeleri çoktur 99 ismi hürmetine o işlerdeki mucizeler hürmetine ya şafi hürmetine rabbim şifasını versin ve seninde yüzün gülsün gelio geçsin herşey rabbim imtihan ediyor sabır ve dua şuan yapman gereken Allah yanında olsun😔
Ne güzel dualar ediyorsunuz Allah razı olsun hepinizden, biberona alisamiyor yutmayı bilmiyor tıkanıyor beslenirken nabzı düşüyormuş, hemşire sondayla taburcu edebiliriz dedi belki size ogreticem dedi hiç mi umut yok acaba hiç mi biberon tutamaz bilmiyorum hemşire öyle söyleyince çoook üzüldüm, inşallah biran önce alışır benim küçük aşkım 🤲🤲🤲

X