Arkadaslar cok kotuyum yardimci olun lutfen?

Anneniz haklı. Onun annesi daha gencecik ogluna kız arıyorsa var bir pislik sıze söyleyin. Once okulunuzu bitirin meslegınızı elınıze alın sonra evlilik islerine gırısı. Bak surata yazıyorum bu kısıyle evlenirsen cok degıl Ikı seneye kv benle derdi ne konuları acacaksın

Annen çok haklı kesinlikle dinle yaşlarınızda küçük neden bu acele kız aramak falan
Eğer sevgilin seni seviyorsa zaten başka biriyle evlenecek değil ya bekler herhalde. Şunlara bak tehdit eder gibi kız arıyormuşmuş.

Konuda ki tek aklı başında insan anneniz.

Sevgilinizin isteği çok saçma ve çocukça, kendi annesini ikna edememiste de,siz mi edecekmişsiniz? Evlenme isteğine bile kendi karar veremeyen birinden size hayır ne gelir?

Sevgilinizin annesi sizin kayınvalideniz değil ayrıca bu kadar meraklı olmayın şimdiden bu rollere. Kadını arayıp ne diyeceksiniz oğlunuz ya benim ya kara toprağın mı

Konu gerçekse eğer sorun Kv değil sevgiliniz.ne demek kız bakıyor annesi uygun bi kız bulsa evlenmeye razı demek ki.annesini ikna edecek olan siz değil sevgiliniz. Biraz uyanik olun 22 yaşında ne evlenmesi calisin hayatı bi tanıyın anneniz çok haklı

Başlığı okuyunca dermansiz derde düştün sandım
Yarın evlenince olurda bi gece başın agrirsa,bu adam annesini arar ben sana diyim."Anne gel konuş,başı agriyormus,ikna et" diye..
Hayatıyla ilgili kararları bile kendi veremeyen kişilerle işiniz olmasın hanım kızlar.

daha burdan belli ikiniz de çocuksunuz ne evlenmesi.bi de daha bu yaşta 8 aylık sevgiliyle evlenmeye kalkmak? oturun önce okulunuzu bitirin eliniz ekmek tutsun, kendi ayaklarınızın üzerinde durun, kendinizi geliştirin, dünyayı tanıyın, koca kaçmıyo.içine girdiğiniz olaylara bak bir de.

Annen haklı bence
Kv bahane arıyomuş senle olmasın diye bence. Oğlunun aklını çelmeye çalışıyor sevgiliniz annesine bişey demiyormu?
Annesiyle sen ne konuşcaksın ki bence konuşma

Kayınvalide adayı, sizin onların ailesini beğenmediğiniz fikrini nasıl edinmiş acaba? Aileler arası kültürel, sosyal, ekonomik yönden çok farklılıklar var mı? Yoksa, bunu böyle algılaması gerçekten çok saçma. Yaşlar küçük, okul daha bitmemiş. Bunun anlaşılmayacak bir tarafı yok. Erkek arkadaşınızda, ikna etmeyi başaramamış. Gelip, sizin annesini pohpohlayıp, ikna etmenizi mi bekliyor? Gerçekten anneniz çok haklı ve aklı başında biriymiş. Onu dinleyin. Tavrınızı net koyun.

8 aylık ilişkide alınan evlilik kararına mı , yaşların küçüklüğüne mi , okulunuzun bitmeyişine mi, kv başka kızlara bakmasına mı , sevgilinizin annesini ikna edemeyip sizden yardım istemesine mi . tatlım hangisine şaşıracağımı bilemedim. Burada en mantıklı davranan kişi anneniz , bence onu dinleyin. Okulunuz bitsin , işinizi elinize alın yavaş yavaş düğün hazırlıkları yaparsınız. Yangından mal kaçırıyormuş gibi aceleye gerek yok. İkinizin de birbirini daha iyi tanıma ve birlikte daha iyi vakit geçirmek için bol bol süreniz olur.

Annen %100 haklı.
Ayrıca annesi istediği kadar kız bulsun, olay erkek arkadaşınızda bitiyor.
Seven erkek bekler. Anasının bulacağı kıza gidecekse de bu evlilik baştan hata olur zaten.
Verilmiş sadakam varmış diyip haline şükret öyle bir şey olursa da.

Yaş 22, anne evladını tek başına büyütmüş, yetiştirmiş, okutmaya çalışıyor.
Kızımız; okulumu bitireyim, bir işe gireyim,
elim ekmek tutsun, azıcık anneciğimi rahat ettireyim, koluma takıp gezdireyim,
dışarda yemek yedirip kahve ısmarlayayım,
evlilik için para biriktireyim diyeceğine,
henüz 8 aydır tanıdığı eloğlunun anasına,
'beni al, beni al, onu alma' demeye gidecekmiş.
Allah akıl fikir versin.

Not: Konu sahibinin ana-oğul arasındaki danışıklı dövüşü göremiyor oluşu da ayrı bir olay.
Allah akıl-fikire ek olarak biraz da basiret versin.

Son düzenleme:
Yalnız konu sahibi öyle bir telaşa kapilmis ki zannedersiniz esi 18 kendisi 58 yasinda evlenmek icin acele ediyor

Annesi kız mı arıyormuş? Annesi mi evlenecekmişte arıyormuş? Ağırlığını koyamıyormuymuş ben bu kızı seviyorum diye? Kafamda deli sorular

ERKEK arkadaşinizi annesi "zorla" baska bir kiza verecek ve sizin annesiyle konuşmanizi istiyor oyle mi?

Erkek arkadasiniza soyleyin bohçasini hazir etsin, gece kaciracagim seni diyin.

Her yoruma "git bide sen konus diyor" demissiniz. Ne diyelim git konus mu diyelim. Ben annenize acidim. Yazik kadincagizin kocasi da yokmus yaninda. 22sinde evlenecegim diye tutturmus, once okulum diyemeyen bir kiz. Allah yardim etsin kadina.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…