Arkadaslar cok kotuyum yardimci olun lutfen?

Benim gibisini hayatta bulamazlar herkes diyor bunu . Erkej arkadasim 1 hafta küs kaldi kavga edip. Kadın anlamiyor gel bide sen konus diyor
Sen konuş ne demek ayy ne cahilce bir düşünce. Sen ne diyeceksin? Oğlunu seviyorum bize izin verin evlenecez ilerde mi diyeceksin, oldu bi de ayaklarına kapan istersen. Değerini düşürme. Annesinin lafına giden adamdan sana eş olmaz. Bunlar seni çiğ çiğ yer

Yangindan mal mi kaciriyorlar, bu ne ya. 8 aylik iliski daha. Okulunun bitmesini bile beklemiyorlarsa sana da saygilari yok bence. Hem sevgilin annemle konus diye kendi sorununu kendi cozemeyecek biri ise sen hep kayinvalide ile evli olacaksin gibi. Cunku sevgilin kriz anını yonwtebilecek biri degil. Kayinvalide ile gorusup yuzgoz olmani tavsiye etmem. Sevgilin kendi meselesini kendi cozsun. Seni seviyorsa bekler, beklemiyorsa bosver gitsin, degmeyecek bir demek ki. Bu arada 22 evlilik sorumlulugunu kaldirabilmek icin cok erken.
Onu cok seviyorum kopamıyorum.

Beni anlamiyor diyor bir kez bu muhabbetler yuzunden 1 hafta küs kaldılar . Beni anlamıyor birde sen konus diyor
Canım sana diyoruz ki küs kalmışta ne olmuş? Yanı neyi degistirmis? Cocuk kendi annesine laf geciremiyor.. kadın sadece inada bindirmis ay cok komik gercekten. 23 yasında cocuga kız araması, ve sevgilininde senden annesiyle konusmanı beklemesi...
Sadece egosunu tatmin edecek ve ilerde de sürekli aynı mantıkla iliskiniz yürüyecek benden söylemesi.😊

Kızlar aklıma ne geldi. Oğlan ayrılmak için annesini bahane ediyor da olabilir. Kız, annesiyle konuşsa bile annesi onu tersleyecek zaten, istenmeyen gelin olacak. Kız ayrılsın diye ayak yapıyor da olabilir

Sen konuş ne demek ayy ne cahilce bir düşünce. Sen ne diyeceksin? Oğlunu seviyorum bize izin verin evlenecez ilerde mi diyeceksin, oldu bi de ayaklarına kapan istersen. Değerini düşürme. Annesinin lafına giden adamdan sana eş olmaz. Bunlar seni çiğ çiğ yer
bulmuşlar temiz kızı erkek, annesiyle karşı karşıya gelmemek için kızı öne sürüyor. 23 yaşında birey olamamışsa 43 yaşında da annesinin sözüyle hayatına devam eder. kötü bir şey olduğunda "o benim annem" diyip kenara çekilir aklıncaa :KK70:

Annesi bahane ariyormus,erkek arkadasin annesiyle olan sorununu cozmeyi ogrensin,
Seni ka,a getirmesin boyle hos degil,kiz bulda evlrn dese evlenecek mi ?
Sagduyulu olan yanlis evlilik yapmayin

Beni anlamiyor diyor bir kez bu muhabbetler yuzunden 1 hafta küs kaldılar . Beni anlamıyor birde sen konus diyor
Her mesajda bir de sen konuş diyor yazıp durmuşsunuz kimse size istediğiniz cevabı verip git konuş demez biraz şu yorumları okuyun ya ne münasebet konuşacaksınız ?

Her mesajda bir de sen konuş diyor yazıp durmuşsunuz kimse size istediğiniz cevabı verip git konuş demez biraz şu yorumları okuyun ya ne münasebet konuşacaksınız ?
Valla ya takılmıs plak gibi aynı seyi tekrarlıyor konu sahibi.. diger yazdıklarımıza bi cevap veremiyor. En iyisi kendi bildigini okusun gitsn kv nin ayaklarına kapansın😂 evlendikten sonra da konu açar artık kv ile basım dertte,esim beni ezdiriyor diye..

22 yaşında henüz okul bitmeden evlenmeye çalışan size mi, 23 yaşındaki oğlunu ışık hızıyla evlendirmek için kız bakan kayınvalide adayına mı, 23 yıllık anasına söz geçiremeyip 8 aydır tanıdığı kızı piyon gibi ortaya süren sevgilinize mi, hanginize şaşırayım bilemedim.
Konudaki tek mantıklı kişi anneniz. Onu dinleyin ve evlenmeyin.

Kizim cok küçüksün daha. Derdin ne? Bu devirde hic mi görmüyorsun cevreni, evlenenleri? Okulunu bitir, parani kazan hayatini yaşa.

Yok gerçekten bakiyor annem baskasinin evine gitmeden sen gel konus diyor

Bu ergen psikloji olan biri ile evlenmek niye? Ikinizde cok küçüksünüz. Evlilik romantik değil, ağir bir sorumluluk.

Sirf gelinlik giyeceksin diye, geleceğini battirma. Sana garanti veriyorum, bu çocuk ile evlenirsen 5 yil sonra, 1 çocuk ile tekrar eve dönersin.

Yaşitlarin üni bitirip, dünya gezerken, sen bir bebek ile cebeleşecen. Sakin evlenme.

23 yıllık oğlunu dinlemeyen kadın siz konuşunca "çok haklısın evladım, beni büyük bir yanlıştan döndürdün. Bütün bunlar hiç aklıma gelmemişti. Al bu da madalyan, odana asarsın" diyerek bir aydınlanma mı yaşayacak?
Saçlarınız elinde kalır, haberiniz olsun.

X