Arkadaslar cok kotuyum yardimci olun lutfen?

Oğluna sevmediği birini alınca mutsuz olnuca kendini suçlar b ubir nisanlı dalında saçmalamıs bunu s>yleyerek kendisinin elinde onu susturmak

Canım daha küçücüksün 22 yaş ne bu acele !!! Okulunu bitir mesleğini al koca eline bakma !! Kafanı duvarlara vurursun sonra !!! O da çocuk 23 yaşında bu sorumluluğu alabilicek mi acaba !!! Annen haklı okulunu bitir

8 aylık bir iliskim var . Ben 22 o 23 yasinda. Normalde ocakta aile tanismasi bu yaz dugun vardi . Ama annem okulum tamamen bitmedigi ve babam hayatta olmadigi ben herseyi tek yetistiremeyecegim icin erteledi.
Neyse kayinvalidem icerlenmis bizi istemiyorlar mi diye . Benimkine söylememiş benimki baskasindan duymuş annesi kiz ariyormus. Gel annemle konus heni anlamiyor diyor.
22 yaşında ne evlenmesi ya? Hayatınızı yakmayın...

Beni anlamiyor diyor bir kez bu muhabbetler yuzunden 1 hafta küs kaldılar . Beni anlamıyor birde sen konus diyor
Sakin konuşma hiç muhattap olma anlamiyorsa kendileri bilir yalvaracak degilsin herhalde başkalarina gitme diye konuşursan degerini düşürürsün haberin ola

8 aylık bir iliskim var . Ben 22 o 23 yasinda. Normalde ocakta aile tanismasi bu yaz dugun vardi . Ama annem okulum tamamen bitmedigi ve babam hayatta olmadigi ben herseyi tek yetistiremeyecegim icin erteledi.
Neyse kayinvalidem icerlenmis bizi istemiyorlar mi diye . Benimkine söylememiş benimki baskasindan duymuş annesi kiz ariyormus. Gel annemle konus heni anlamiyor diyor.

evde kalmış oğlu napsın:işsiz:

X