Arkadaşlar Cetvel Istiyorumm Lütfenn

deniz1634

oğlum abi oluyo
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.208
3
KIZLAR CETVEL İSTİYORUM AMA BEN YAPAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN...S.A.T:07/04/2008 LÜTFENN....:nazar:a.s.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev011pr___.png

canım yukarda verdiğim linki kopyala şimdi, sonra kontrol paneline gir, en üstte detay bilgilerini düzenle yazıyo oraya gir, aşağıda kilo doğum takip çizelgesi yazıo oraya tıkla ve linki yapıştır değişiklikleri kaydet olur, Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin bebişini canım

canım çok teşekkür ederim hayırlısıyla gelsin kucağımada sağlıklıcada kız erkek farketmio:))) bu arada senın bebiş hayırlı olsun tosunumuzun gelmesine de fazla kalmamış sayılır:))) rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah:)))))

merhaba kizlar benimde bebisin dogum tarihi ocak 9 allah kismet ederse ben ugrastim yapamadim banada ardimci olurmusunuz lütfeeeeeen.simdiden tesekkürler kizlar

KIZLAR CETVEL İSTİYORUM AMA BEN YAPAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN...S.A.T:07/04/2008 LÜTFENN....:nazar:a.s.

merhaba canim galiba ayni zamanda dogum yapicaz benimde 09.04.2008 insallah saglikli bir sekilde aliriz bebisimizi kucagimiza.allah herkese nasip etsin bu duyguyu:nazar:

ewet canım sanırım beraber aynı zamanda doğum yapıcaz hayırlısıyla inşallah sağ salim sağlıklıca kucağımıza alırız

X