Evde şırınga yöntemi ile hamilelelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşimin yaşadığı his kaybından dolayı vajina içerisinde bişey hisetmiyor bu yüzden elle boşalıyor daha açık yazacağım daha sert ve daha hızı bir mastürbasyonla ancak hisedebiliyor sorun olmasaydıda keşke bende bu yöntemleri denemeseydim
Çok geçmiş olsun doktora gittiniz mi? Tedavisi yok mudur bu durumun?

Ben hala mantıksız buluyorum yani kusura bakmayın boşalınan andan itibaren siz ayağa kalkana kadar hatta eşiniz içinizden çıkana kadar yumurtaya ulaşan spermlerden bahsediyoruz. Bu kadar hızlı olan bir olayı sizin yapay bir şey ile gerçekleştirmeniz bana hala mümkün gelmiyor.

Mümkün. Netflixde hollandali bir sperm dönörünün belgeseli yayınlandı. Adam bu sekilde 1000 veya çok çok fazlasi bebek sahibi olmuş. Kadinlar ya escinsel ya evli. Hepsi şiringayla evde gizli sakli yapmışlar. Şuanda koca bir skandal olarak avrupada başımızı ağrıtıyor

Merhaba arkadaşlar sitede bir çok arkadaşımızın evde şırınga yöntemi ile hamile kaldığını gördüm konuyu tekrar açmak istiyorum aranızda eşinin spermini şırıngayla kendine enjekte edip hamile kalan varmı lütfen yardımcı olurmusunuz yurt dışında bu yöntem çok fazla yapılıyormuş umarım hepimize şifa olur
Böyle bir şey mümkün mü mantıken 🙄

Mümkün. Nerflixde hollandali bir sperm dönörünün belgeseli yayınlandı. Adam bu sekilde 1000 veya çok çok fazlasi bebek sahibi olmuş. Kadinlar ya escinsel ya evli. Hepsi şiringayla evde gizli sakli yapmışlar. Şuanda koca bir skandal olarak avrupada başımızı ağrıtıyor
Gördüm ben bu olayı acaba aynı öantık aynı yöntemi

Gördüm ben bu olayı acaba aynı öantık aynı yöntemi

Evde özelden yaptiklari şiringayla olmuş. Tabiki bazilari sperm bankasi üzeri olmuş ama onlarin sayilari zaten limitli. Ne bilim ayni dönörden sadece 5 çocuk gibi limitleri var.
Hollandada olan 1000 üzeri bebek şiringa. Skandalin kökü bu zaten. Kadinlarin elden sperm satin almalari. Şimdi ayni şehirde kimseden habersiz 100lerce kardeş dolaniyor. Ensest bombasi patlar bundan 10 sene sonra. Cocuklarin haberi yok ve tespit etmek mümkün değil.
Neyse, sizin konunuza gelirsek. Tabiki tedavi olsaniz daha iyi ama maddi veya manevi acidan şuanda olmuyorsa deneyebilirsiniz.

Evde özelden yaptiklari şiringayla olmuş. Tabiki bazilari sperm bankasi üzeri olmuş ama onlarin sayilari zaten limitli. Ne bilim ayni dönörden sadece 5 çocuk gibi limitleri var.
Hollandada olan 1000 üzeri bebek şiringa. Skandalin kökü bu zaten. Kadinlarin elden sperm satin almalari. Şimdi ayni şehirde kimseden habersiz 100lerce kardeş dolaniyor. Ensest bombasi patlar bundan 10 sene sonra. Cocuklarin haberi yok ve tespit etmek mümkün değil.
Neyse, sizin konunuza gelirsek. Tabiki tedavi olsaniz daha iyi ama maddi veya manevi acidan şuanda olmuyorsa deneyebilirsiniz.
Teşekkür ederim bende zaten kısa ve mantık ile düşününce hereken şey sperm ve yumurta birleştirirsem neden olmasın mantığıyla başlayacağım bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim 🙏

Hiç hijyen değil. Mikrop kapabilirsiniz sperm de kapabilir. Ortamın sterilize olması gerek. Neden ilaç aşılama gibi tedavi yöntemlerini denemiyorsunuz?
Aşılama yönteminin tutma olasılığı %17 ve bi çok doktor artık aşılama yapmadan tüp bebek öneriyor bizde doğal olarak çocuk olabilmesi için fizyolojik problem yok sadece sperm ile rahimi buluşturamıyoruz doğal yollarla ilişki yaşıyorum ama boşalma olmadığı için bu yöntemi araştırdım birde mikrop kapma olasılığı herxaman var tabiki sterilize bir şekilde yapmayı düşünüyorum form sitelerini bir sürü insan bu yöntemle hamile kalmış hatta yukarıda yazmıştım youtubede kadın dr bunu açıklıyor hiç bir problem yok diye

Aşılama yönteminin tutma olasılığı %17 ve bi çok doktor artık aşılama yapmadan tüp bebek öneriyor bizde doğal olarak çocuk olabilmesi için fizyolojik problem yok sadece sperm ile rahimi buluşturamıyoruz doğal yollarla ilişki yaşıyorum ama boşalma olmadığı için bu yöntemi araştırdım birde mikrop kapma olasılığı herxaman var tabiki sterilize bir şekilde yapmayı düşünüyorum form sitelerini bir sürü insan bu yöntemle hamile kalmış hatta yukarıda yazmıştım youtubede kadın dr bunu açıklıyor hiç bir problem yok diye
Bu konuda fikrim aynı. Ama yine de Allah gönlünüze göre versin. Tez zamanda mutlu haberi alırsınız inşallah🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X