Kızlar yardım eder misiniz çiçek notuu??? 🩷🥹💐

Sevgilinin annesine aynen bu emojiyi gonder 🥰 cok tatlis bir kissin sen belli. Anaammm canim anaaammm diye bir not ilistir 🤣 sen artik aileden sayilirsin nasilsa. 🤩
ay kızlar sizleri kim üzdü bilmiyorum ama gercekten dünyaya kapkaranlık bakıyorsunuz herkesin sizin gibi o malum gelin kaynana ilişkilerini yaşadığını zannediyorsunuz sanırım ama dışarıda farklı ve modern bir dünya daha var ben sadece güzel bir fikir alabilirim sanmistim ama gercekten herkes adına konusmuyorum da sadece bazılarınızın ici biraz kötü sanırım güzellik diliyorum 🩷

Evlilik adımı atılmadıysa hiç o toplara girmeni tavsiye etmem 😀 evlenince zaten sürekli yüz göz olucaksin neden şimdiden olasın ki :KK72: Ben bu sebeple aile tanınmasına kadar telefonda dahi konuşmadım
teşekkür ederim tavsiyen icin yine de göndericem sanırım icimden geldi cünkü o da bana böyle ufak hestler yapıyor 🩷

ay kızlar sizleri kim üzdü bilmiyorum ama gercekten dünyaya kapkaranlık bakıyorsunuz herkesin sizin gibi o malum gelin kaynana ilişkilerini yaşadığını zannediyorsunuz sanırım ama dışarıda farklı ve modern bir dünya daha var ben sadece güzel bir fikir alabilirim sanmistim ama gercekten herkes adına konusmuyorum da sadece bazılarınızın ici biraz kötü sanırım güzellik diliyorum 🩷

:KK70:Allah da seni guldursun tatli kisss 🥰

Ah canim yaa ne kadar da saf bir kalbin var 🥹
2 3 yil sonra gelip guncelleme yapar misin hepimize ibret olsun 🧿

Aileler tanışana kadar bu derece muhabbete girilmesini (hatta birebir tanışılmasını) doğru bulmuyorum. Umarım mutlu olursun ama gerek yok bence bu tarz hareketlere şu an. Acı bir tecrübem yok kayınvalidem çok tatlıdır ve zaten ben ailemden önce kendisiyle tanışmamıştım ama genel olarak çevremde görüp duyduğum arkadaşlarımın kuzenlerimin tecrübelerinden süzülmüş bir elmas değerinde tavsiyedir 👍🏻 Yine de sen bilirsin

Erkek arkadaşının annesini sen tanıyorsun, aranızda kurduğunuz bağa göre bir şeyler yaz işte içinden geldiği gibi. Biz burada örnek metin mi hazırlayalım bayram mesajı mı bu ya 😂😂

Kızlar cuma günüü erkek arkadaşımın annesinin doğum günü. Ben bir çiçek buketi göndermeyi düşünüyorum kendisi istanbulda ben başka şehirdeyim. Erkek arkadaşımda şuanda askerde yani aslında onun adına da kutlayacağım. İlişkimiz 3 yıllık bir ilişki henüz evlilik gündemi yok ama askerden döndüğünde düşünüyoruz. Çiçeğe not olarak güzel bir şey yazmak istiyorum ama bu konularda pek iyi değilim. Şiir gibi falan asla değil tabii ama kısa abartı olmayan ve anlamlı bir şeyler asla aklıma gelmiyor. Kadına abla diye hitap ediyorum ve güzel bir ilişkimiz var klasik iyi ki doğdun notu dışında güzel ne yazabilirim yardımcı olur musunuz lütfenn 🥹🩷💐
Şahsen ne kadar ağır olursanız o kadar iyi. En basiti Ben evlendim 1 sene kaynanama anne diyemedim . Eltim daha sevgiliyken anne diye kadının totosında gezerdi. Aradan zaman geçince bunlar konuşuluyor . Bak büyük gelin böyleydi küçüğü böyle diye . Hediye konusuna gelirsek evet düşünebilirsiniz ama arada bir “vasıf “adı altında olması daha mantıklı olur. Nişanlı olsanız yeridir ama bence yapmayın

Eklentiler

• IMG_5827.png
    IMG_5827.png
    174,8 KB · Görüntüleme: 43
Canım gerçekten benim kaynanamı bi tanısan sende çok seversin kendi annem nasılsa öyledir bana Allah var hakkını yiyemem . Burda mevzu kötü ilişki değil . İnşAllah sizde çok güzel gelin kaynana olursunuz ama gelin ata binene kadar yaaa nasip demiş böyle düşün bizde o yollardan geçtik

X