Kızlar yardım eder misiniz çiçek notuu??? 🩷🥹💐

Yorumlar inanılmaz mutsuz insanlarla dolu. Ben de kayınvalideme henüz sevgiliyken anneler gününde hediye göndermiştim. Şu an kendi kızının yanında bile 'seni kendi kızımdan ayıran tek şey dogurmamis olmam' diyor. Hep sevgi saygı içerisinde anlaşıyoruz.
Bırak insanların fikrini sen içinden ne geliyorsa onu yap.

Ben göndermemiştim sevgiliyken falan gereksiz buluyorum daha ortada evlilik muhabbetti bile yokken gönderilmesini ama o da size yapıyorsa gönderin elbette altta kalmayın
X ablacım doğum günün kutlu olsun hep beraber nice yıllarımız olur umarım iyi ki varsın tarzında bir şey olabilir

Yorumlar inanılmaz mutsuz insanlarla dolu. Ben de kayınvalideme henüz sevgiliyken anneler gününde hediye göndermiştim. Şu an kendi kızının yanında bile 'seni kendi kızımdan ayıran tek şey dogurmamis olmam' diyor. Hep sevgi saygı içerisinde anlaşıyoruz.
Ayol kv ile limoniyiz diye niye mutsuz insanlar olalim
Aksine cok mutluyuz 🥹😆😆

Sen eltinle en iyi gelin benim yarışında olduğundan normal 😀 Aile baya saygı sevgi içinde masallah 🧿

"Sağlıklı, güzel bir ömrünüz olsun . İyi ki Doğdunuz"
Yazdırabilirsiniz..

ay kızlar sizleri kim üzdü bilmiyorum ama gercekten dünyaya kapkaranlık bakıyorsunuz herkesin sizin gibi o malum gelin kaynana ilişkilerini yaşadığını zannediyorsunuz sanırım ama dışarıda farklı ve modern bir dünya daha var ben sadece güzel bir fikir alabilirim sanmistim ama gercekten herkes adına konusmuyorum da sadece bazılarınızın ici biraz kötü sanırım güzellik diliyorum 🩷
Sen de buradan bakınca aşırı buldumcuk ve ukala geliyorsun biliyor musun?
Fazla samimiyet tez ayrılık getirir, atasözüdür bu ve gerçektir. İnsanların içi kötü değil tecrübeye dayanarak öğüt vermişler sadece.

ay kızlar sizleri kim üzdü bilmiyorum ama gercekten dünyaya kapkaranlık bakıyorsunuz herkesin sizin gibi o malum gelin kaynana ilişkilerini yaşadığını zannediyorsunuz sanırım ama dışarıda farklı ve modern bir dünya daha var ben sadece güzel bir fikir alabilirim sanmistim ama gercekten herkes adına konusmuyorum da sadece bazılarınızın ici biraz kötü sanırım güzellik diliyorum 🩷
Ciddi ciddi cevap veriyordum ama bu yorumu görünce vazgeçtim. Bu kibir size çok şey kaybettirir.
Bir üyenin yazdığı gibi aşırı buldumcuk ve kibirli gözüküyorsunuz.
Ayrıca oğlumun adına sevgilisi çiçek gönderse komik bulurum.

X