arkadaşlar bu ayda sizde ağırlaştınız mı?

aynen bende çok şükür zorlanmıyorum ama ben hergün düzenli 1 saat tempolu yürüyorum merdiven inip çıkmaya çalışıyrum kondisyonum arttı inş açılmamız kolay olur

o0O0OOoo Masallah Sız yuruyebılıyorsunuz ben ıkı Adım Attıktan sonra mıdem yanmaya baslıo.. Benımle beraber yuruyenlerde ıllallah edıyorlar:))

kızlar bende şikayetçiyim azcık yürüyüm nefesin kesiliyor...biraz iş yapıyım hemen kasıklarım ağrıyor.yerde falan oturamıyorum birde afedersiniz ama alaturka tuvaletleri hiç kullanamıyorum.sırt ağrılarıda başladı.inşallah hepimiz sğlıkla yaramazları kucağımıza alırızzz

herkeste aynı sorun var demekkı eğilmekten nefret edıyorum artık ev işimdede zorlanır oldum ee son haftalarımız artık yavaş yavaş gelıcek bebişler ve buyuyorlar Allah hepımızı kurtarsın

evet hamilelikle ilgisi var.ben olur olmadık şeye ağlıyorum,eşime bağırıyorum,sinirleniyorum,bagırıp cagırmak geliyor hep içimden.allah eslerimize sabır versin.

ben artık ayakkabı giymiyorum sandalet giyiyorum sıcaktan bayılcak gibi oluyorum çabuk yoruluyorum birde bazen kan şekerim düşüyor galiba canım nasıl tatlı istiyor anlatamam size

ya bende de olmaya başladı sanırım artık çok yoruluyorum bir de
eski kıyafetlerim 1 hafatadır olmuyoo

canım benimdde 30+4 oldu bendede yavaş yavaş oluyor.ya birde benim karnım acıo sizinde acıomu?

arkadaşlar bişey sorcam
benım belimden sag bacagıma dogru agrıalr gırıyor yürüken oluyor sedece ve de yürüyemıyorum zaten.
otururken hıc bırşeyım yok ama ayaga kalktıgımda bıcak saplanır gıbı agrılarla yürümeye çelışıyorum. dr aradım söyledım magnezyum iç dedi agrı kesıcı falan iç dedi ama hıc faydası yok gunlerdır gecmedı. inliyorum acıdan hep. evde hava akımında cok kaldım kas spazmı olabılır mı dedım doktora ama pek de ilgilenmedi söyledıklerımle. normal gebelık sırt bel agrıları dıye sanırım. benım gıbı sorun yaşayan var mı ? merak ettim

insanın bir günü bir gününü tutmuyor bazen çok hareketli oluyorum bazen çok halsiz oluyorum genelde halsizim ve elim ayağım titriyor sizdede böyle şeyler oluyormu doktorum kan şekerimin düşebileceğini söylüyor o yüzden şekerlerle geziyorum sositososito

arkadaşlar ben 34+3 haftadayım halsiz olmamın dışında bir sorunum yok rahat bişekilde gezebiliyorum benimde karnım çok büyük değil herkes şaşırıyor doktorum iç karnım geniş olduğundan rahat olduğumu söyledi rahatça eğilip kalkabiliyorum inşallah böyle devam eder Sadece sıcak basıyor bana acayip derecede bunalıyorum onun dışında iyiyim çok şükür....

Merhaba bende aynı sorunu yaşadım bir süre bunu çekeceksin magnezyum ve ağrı kesici işe yaramıyor çünkü saniyelik sancı çekiyorsun doktorum vücudumun doğuma hazırlandığını söylemişti yürümeye çalış ayakta dur oturudukça devam edecektir ben üzerine gittim açıkçası ve şimdi rahatım geçti sanki aynı sorunu yaşayacakmışım gibi geliyor ama inan şimdi çok rahatım süt ve süt ürünlerini ihmal etme magnezyumu al ama ağrı kesici bi işe yaramaz dikkat et kendine yerden bişey alma iyi hissettiğinde kalk gez. Geçmiş olsun bir süre çekeceksin düzelecek...a.s[/QUOTE]

Merhaba,
evet agrı kesıceılerın bı işe yaramadıgını anladım. zaten işe gidip geliken fazlasıyla zorluyorum kendımı hele o servıse bınıp inmek ölüm arkamda millet benı beklıyooo yürümek zorunda kalıyorum zaten iş yerinde evde hareketlerım daha azalıyor alan kısıtlı çünkü. ben de senın gıbı üstüne gıtmeyı çabalıyorum acının.ne guzel bır hafta öncesı hoplayıp zıplıyordum:dance: bırden böyle elden ayaktan kesılmekte yediremedım korktum bişey mı oluyoo bana dıye neyse ki cevabınla rahatlarım saol arkadaşım.süt ürünlerini benım kadar tüketen yok sanırım. cocuk dişli dogacak:1shok: magnezyum daha öncede kullandım ayaklarıma kıraplar gırıyo ben bı ıkı kucuk masajla üstesinden gelıyodum. ama bu bel agrısı en guzel hamılelık döneminde kimseye cektırmesı böyle bel agrıları:Saruboceq:

Amin kimseye çektirmesin cidden çok zor kan şekerin düşmeye başladımı elim ayağım titriyor bu aralar benim bir anda fenalaşıveriyorsun onun içinde yanımda şeker çikolata taşıyorum aklında olsun başka türlü atlatamıyorsun bu durumuda doktorumda şeker taşımamı önerdi bu durum için tansiyona dikkat tabiki her zaman olduğu gibi her ay düzenli sağlık ocağına gidiyormusun tansiyon kilo ölçümü yapıyorlar

Benım SoL koLuma bır Haftadır Kramp Gırmeye basLadı ve Cok ZorLuk Cekıorum uyuyamıyorum bıle bacaklarda Derken sımdıde koluma bulastı ( Zaten nefes Alıs verıslerım baya yavasladı Oturdugum yerde fenalık gecırıyorum gıbı nefesım kesılıo ..

tansiyon düşüyor ama nezaman sıvı alımını azaltsam ozaman oluyooo keşfettim.
şekerli bişeyler bende bulundurıyım iyi söyledın.:1rolleyes:
ama bel agrılarım hala var ve artık sinirlerimi yıpratıyoo.2 hafta da bır dokotra gıdıyorum ve tansıyon kılo ölçümü yapılıyor. sen kacıncı haftandasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…