Arkadaşlar bakar mısınız?

navle_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
37
0
41
Herkese merhabalar arkadaşlar.Hamileliğimde 14. haftadayım yani daha yeni ama inanılmaz kalça ağrısı çekiyorum otururken popom resmen ağırıyor ayağa kalkıncada ilk yürümekte zorlanıyorum snra geçiyor sizce bu normal mi ????:uhm:

Aynı sorun bende de var. Oturduğumda acaip ağrıyor kuyruk sokumu. İnşallah geçecek hepsi bebişlerimizi kucaklarımıza aldığımızda.:1hug:

canım aynı sorun bendede var genelde sol kalcam cok daha fazla kasılıyo kramp gırıyo sureklı sanırım normal cunku bende 14 haftalıgım

canım aynı sorun bende de var ekstra olarak bende kasılmada oluyo ayağa kalktğtımda ilk adımı atmak zor oluyor bende 14 haftadayım

merak etmeyin arkadaşalr doğumdan sonra hepsi geçiyor.bende çok çektim hamileyken.

Teşekkürler arkadaşlar ben de hamilelikten ziyade başka bi sorun mu var diye korkmuştum demekki olabiliyormuş ayşegülün dediği gibi günde zorla o da 1 bardak süt içiyom ama yoğurt severim ve bol yerim aslında...

merhaba canım ben 8.5 haftalık hamileyim benimki tüp bebek yumurtaların toplanmasından beri aynı şikayetlerim var hatta bi ara hiç oturup yatmıyoduk devamlı ayakta 4üzlerim vardı doktorum çok normaldir dedi redüksiyonla 2ye indirildi şimdide ağrım var ama eskisi gibi diil bende bel fıtığı olduğumu düşünüyordum ama doktorumla konuştum gebelikte normalmiş yattığım yerden yardımsız kalkamıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…