Arkadaşlar ankarada işinin ehli bir hoca varmı okuyan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musallat varmı yok mu diye günlerdir uyuyamıyorum dalsam bıle irkiliyorum gerı kalkıyorum
Tatlım ben söyleyeyim sana musallat yok. Uykuya geçme evrende birseyler bozulmuş son zamanlarda yasadigin olumsuz bir şeyler etkilemiş olabilir. Norolojiye ve psikiatriye git.

Arkadaşlar ankara keçiören de ıyı Bor hoca varmı okuyan bu işlerden anlayan acil

Benim istanbul'da bildiğim hoca var ama işinin ehlidir. Böyle uzak yerlere gücü yeter. Nefesi güçlüdür. Selam verse o günüm iyi geçer. Hele azıcık ayaküstü konuşsan, suratından derdini sıkıntını anlar. Öyle iyi niyetlidir. Bir kez olsun bizden para almadı. Fakire yardım edin onlara bir ekmek alın yedirin bana yeter der daima. Eğer istersen bizim hoca bir balonu şişirip, içine üflesin, ben sana kargo ile balonu gönderirim.

Hocaya gerek yok bunun için. Bi falcı önereyim sana hemen ne sıkıntın var anlar

Yani haciyla hocayla is yapilmayacani 2024 te öğrenmemenize ne diyeyim . Hamileymissiniz sizce ondan kaynaklı olabilir mi ne dersiniz ? Hani havalar çok sıcak çocukla birlikte nefes almak zorlaşıyor.
Ama ben su içemiyorum yemek yiyemiyorum dusa giremiyorum ve bunlar bıran da ortaya çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…