Arkadaşlar ankarada işinin ehli bir hoca varmı okuyan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günlerdir uyuyamama nedeniniz 22 haftalık hamile olmanız, sıcaklar nedeniyle zorlanmanız muhtemelen. Hoca aramak yerine, açın dualarınızı okuyun.
Evet bu saydıklarınız ok ama ben su içemiyorum yemek yiyemiyorum bunlar neyden olabilir peki

Bırakın bu saf sata işleri,ALLAH ile kul arasında kimse yoktur Oturun okuyun duanızı.Bence sizin durum tahlil, doktor işi vücut bir konuda size msj yokluyor ama siz anlamamakta direniyorsunuz.

Hocadan medet umacak hale nasıl geliyorsunuz anlamıyorum. Bilmem nefesi kuvvetli bilmem ne...
Fiziksel rahatsızlıklar için olduğu gibi ruhsal rahatsızlıklar için de işinin ehli hekimler var. Bırakın böyle saçmalıkları.

Bu dalga geçilecek bişey değil başınıza gelırse anlarsınız

Yani haciyla hocayla is yapilmayacani 2024 te öğrenmemenize ne diyeyim . Hamileymissiniz sizce ondan kaynaklı olabilir mi ne dersiniz ? Hani havalar çok sıcak çocukla birlikte nefes almak zorlaşıyor.
Ben kadın doğum doktoruma danıstım bu şikayetler için Cok erken haftadasın dedı hamileliğin sonları olsa neyse

Ben kadın doğum doktoruma danıstım bu şikayetler için Cok erken haftadasın dedı hamileliğin sonları olsa neyse
Tamam ama tekrar gitmeniz ferek başka doktora da gidin muhakkak tamam mı kadın doğum görsün yasadiklariniz psikolojik de olabilir . Böyle birşey musallat falan değil. .hormonlarınız çok hareketli psikolojik olarak etkilenmiş olabilirsiniz

Bence öncelikle kadın doğuma git ve yaşadıklarını anlat seni yönlendirmesini iste bunu hafife alma . Bu arada çevrende saçma sapan konusan biri oldu mu ? Belki hamilelik ve lohusalıkla ilgili etkilenmissindir

Ben ankarada degilim ama cok iyi okurum 81 ile nefesim yeter. Ozelden iban atiyorum 14.850tl hizmet bedelini yolla okiyim.

Allah yardim etsin insallah tez zamanda kurtulursunuz durumunuz her neyse

Psıkaytrı de gidicem inşallah değildir bunu ben herkesden cok isterim 3 haftadır uyumamak ne gece ne gündüz çok çok zor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…