Arkadaşlar 6 yıldır tedavi gördüğüm halde olmadı.

bitanesiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
96
39
30
Merhaba kızlar 6 yıldır klomen letu çatlatma iğneleri vs hiç olmadı. Tedaviyi dört aydır bıraktım. Regl iki gün geçti. Bu testleri yaptım biri sabah biri akşam. İkisi de aynı. Ama sol kasığımda şiddetli bir ağrı var sizce var mıdır. Çok heveslendim bunları görünce ama hayal kırıklığına uğramaktan da korkuyorum. Daha evvel on gün gecikip negatif olanlar oldu

Kolay değil yıllar sonra korkularınız illaki olur fakat vesvese vermeyin kendinize hiçç hcg yükseliyormuş inşallah Rabbimin izniyle kalp atışını da duyarsınız ultrasonlada görürsünüz ama kendinizi dinlemeyin yıllar sonra mucizenizi vermiş Rabbim, kafanızı dağıtacak şeylerle ilgilenin ki günlerinizin tadını çıkarınnn

Ah ah bide ben kendime böyle diyebilsem. Ne eve ne iş yerinde odama sigamiyorum. Araştırıyorum aklıma gelen herşeyi vs. Günler geçmiyor durdu sanki. Rabbim kimseden eksik etmesin bu duygulari. Sağlıkla kucaklarimiza alip büyütelim huzurla

Hayirli olsun sizin adiniza cok sevindim.Saglikla kucaginiza almayi nasip etsin Allah

Amin inşallah canım, herşey güzel gidiyor şuan araştırma yapacağın hiçbirşry yok araştıdıkça farklı farklı yalan yanlış doğru bir sürü cümleler okucaksın kafan daha karışıcak doktora gidene kadar komik videolar falan izle iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…