Arkadaşına ilişkideki sorunları anlatan erkek?

ezgigizem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
85
-11
20
Aramızda sorun olduğunda yakın erkek arkadaşına anlatıyor o kişi de bana gelip sen şöylesin böylesin diyor. Ve erkek arkadaşım ben sevgilimle ne kadar kavga etsem de mutluyum huzurluyum diyemiyor ve millete laf ettiriyor. Bugün ondan sırf bu hareketinden dolayı ayrılmayı düşündüm aldığı her şeyi çöpe attım videosunu vs gönderdim. Demekki ilerde evlensek de millete beni kotü gösterecek diye düşündüm. Haksız mıyım?

erkekler biraz aptal ya 😂😂 arkadasi da neden sana yetiştiriyor? benim de arkadaslarım eşleriyle sorunlarını bana anlatır, dertleşme niyetiyle ama eşleriyle karşılaştığımda ya sen söylesin, böylesin demem yani. bana ne? ne haddime? siz de bu zamana kadar okaymissiniz simdi birden tepki vermek mi geldi aklınıza?

erkekler biraz aptal ya 😂😂 arkadasi da neden sana yetiştiriyor? benim de arkadaslarım eşleriyle sorunlarını bana anlatır, dertleşme niyetiyle ama eşleriyle karşılaştığımda ya sen söylesin, böylesin demem yani. bana ne? ne haddime? siz de bu zamana kadar okaymissiniz simdi birden tepki vermek mi geldi aklınıza?
Yok bacım okey değildim işte. 1 kere uyardım aramızdaki sorunları anlatma diye 2 yi yapınca direkt sildim. Konuşmasaydım ve direkt ayrılsaydım hatalı görebilirdim kendimi ama öyle olmadı. Ve hala kendisi ayrıldım diye mağdur edebiyatı yapıp bitirdin falan diyor😂 ama yaptığı şeyleri gözü görmüyor

Yok bacım okey değildim işte. 1 kere uyardım aramızdaki sorunları anlatma diye 2 yi yapınca direkt sildim. Konuşmasaydım ve direkt ayrılsaydım hatalı görebilirdim kendimi ama öyle olmadı. Ve hala kendisi ayrıldım diye mağdur edebiyatı yapıp bitirdin falan diyor😂 ama yaptığı şeyleri gözü görmüyor
sen de cinsel sorunlarını anlatsaydın kfkfkdk dediğim gibi erkekler biraz şey.. yani dertleşmek kötü bir sey değil ama gidip de sizi kötü göstermesi de yakışmıyor. arkadası da kendi de bir tuhaf 😂

Biz anlatınca neden normal oluyor da erkek anlatınca tü kaka? Onların da dertleşmeye, akıl almaya ihtiyacı var. Burdaki tek problem arkadaşının boşboğazlığı…
Arkadaşını da susturamayan benim hayatımdaki erkek ama? Evet akıl almaya ihtiyacı var da arkadaşı onun yanında bana laf ederken ses etmemesi sus bile dememesi normal öyle mi?

Aramızda sorun olduğunda yakın erkek arkadaşına anlatıyor o kişi de bana gelip sen şöylesin böylesin diyor. Ve erkek arkadaşım ben sevgilimle ne kadar kavga etsem de mutluyum huzurluyum diyemiyor ve millete laf ettiriyor. Bugün ondan sırf bu hareketinden dolayı ayrılmayı düşündüm aldığı her şeyi çöpe attım videosunu vs gönderdim. Demekki ilerde evlensek de millete beni kotü gösterecek diye düşündüm. Haksız mıyım?
dibine kadar haklisin. cenesi dusuk erkek olmaz

Problemlerle ilgili biriyle dertleşmeye sorun değil. Bizde yapıyoruz bunu arkadaşlarımoza sorunu anlatıp tavsiye alabiliyoruz.
Ancak arkadaşı sana laf derken sus pus olması tam pısırıklık.Tavsiye alabilir ancak size laf ettiremez.

Şahsen ben de yaşadığınız sorunları (çok özel olmamak kaydıyla) arkadaşlarına anlatmasını akıl almasını, dertleşmesini falan normal karşıladım. Sıkıntı şu ki; arkadaşlarını uyarması lazım size karşı davranışlarıyla ilgili. Onun anlatması başka, arkadaşının bunu kullanıp size saygısızlık etmesi başka. Onlar dertleşir orada kalır, kalkıp da size bununla ilgili ahkam kesmesi hadsizlik, aranızdaki mesele kimseyi ilgilendirmez. Erkek arkadaşınız da ağzının payını vermeliydi bu durumda

Genel geçer sorunları anlatmasında sorun yok ama ilişkinize özel şeyleri anlatıp akıl alıyorsa olmaz. Ne yani hep birinden akıl mı alacak, dertleşme adı altında yönlendirilmeyi bekliyor işte . Bugün arkadaş olur, yarın annesi, teyzesi dıdının dıdısı. Kendine yetmeyen, yönlendirilmeyi bekleyen insandan hayır gelmez. Sorunlarınızı beraber çözeceksiniz, arkadaşıyla değil.
Hadi çok bunaldı ağzından kaçırdı anlattı diyelim, o veletle seni niye yüzleştiriyor, arkadaşı nasıl sana hesap sorabiliyor. İnsanın böyle birine saygısı kalmaz, sıfır erillik.

Eşiyle sevgilisiyle ilgili dedikodu yapan özelini anlatan erkek tabiri caizse en hafif şekliyle gevvşektir sjjfkskkskks ayrıl .

Genel geçer sorunları anlatmasında sorun yok ama ilişkinize özel şeyleri anlatıp akıl alıyorsa olmaz. Ne yani hep birinden akıl mı alacak, dertleşme adı altında yönlendirilmeyi bekliyor işte . Bugün arkadaş olur, yarın annesi, teyzesi dıdının dıdısı. Kendine yetmeyen, yönlendirilmeyi bekleyen insandan hayır gelmez. Sorunlarınızı beraber çözeceksiniz, arkadaşıyla değil.
Hadi çok bunaldı ağzından kaçırdı anlattı diyelim, o veletle seni niye yüzleştiriyor, arkadaşı nasıl sana hesap sorabiliyor. İnsanın böyle birine saygısı kalmaz, sıfır erillik.
İşte ben şu an ilişkiyi bitirdim diye sorunlu oldum. Direkt silebilen birisi oldum. Haklısın bile demiyor ilişki bitirdim diye. Aldığı hediyeleri attım çöpe videosunu attım her şeyi atmışım kafada bitirmişim zaten daha ne anlatacakmış 😂😂

Biz anlatınca neden normal oluyor da erkek anlatınca tü kaka? Onların da dertleşmeye, akıl almaya ihtiyacı var. Burdaki tek problem arkadaşının boşboğazlığı…
Komik ya aklımdan geçenleri siz yazıyorsunuz. Biz de gelip burada anlatıyoruz misal sonra da dolup dolup gidip eşimizle kavga ediyoruz. Dün eşime mesaj atarak bir soru sordum, saçma bulmuş zaar "YA GİT İŞİNE" yazmış bana hem de büyük harflerle bir bozuldum uzun süre cevap vermedim buna. Bir de uzağız, o kadar alındım ki neredeyse konu açacaktım. Şimdi konu açsaydım boşanmıştım :) :) :).
Ama konu sahibi biraz da haklı yani, ilişkinin özeli, her otu b.ku da anlatmasın arkadaşına insanlar.

X