Arkadaşımızın Bebeği İçin Ya Şafi Okuyoruz

Canımsın cocomm Şüphesiz her an aklına gelip dua edeceğine eminim bitanem.amiiinn amiinnn Rabbim yardımcıları olsunn

bitti mi 1000 alayım diyecektim. ben de ayetel kürsi okurum o halde. Allah yardımcısı olsun. şimdi nasıl bebek iyi mi acaba?

bitti mi 1000 alayım diyecektim. ben de ayetel kürsi okurum o halde. Allah yardımcısı olsun. şimdi nasıl bebek iyi mi acaba?
Amin inşallah canım benim
Şuan bir haber yok bebek hastanede o kadar biliyoruz
Bebeğimize şifa olsun inşallah

M memnune bebek nasıl arada bir bizi bilgilendirsen çok seviniriz
Herkes çok merak ediyor bebeğin durumunu..

Hala aynı malesef bir mucize olacağına inanmak istyrm Allah ım yardımcımız olsun biz ve böyle durumda olan herkesin

Trakeostomi açılmadan bir mucize olsa ekstübe olsa hayatını sağlıklı şekilde yaşasa yada sütü sindirebilse karnı şişmese bir gelişme olsa gerisi gelicek inanıyorum ama yok malesef hayatım boyunca hiç böyle bir çaresizlik yaşamadım evlat çok başkaymış candan daha can

Kızlar bitmiş ama ben yine de okurum 1000 tane. Rabbim şifasını versin.

Rabbim ol derse olur çok şükür oldu sevincini yaşatsın inşallah

üçüz değil tek olsa şansı daha çok olurdu . kaç gram doğdu acaba? Allahım sen onu annesine bağışla sağlıkla kucağına ver amin

Ama imkansız değil Raabim isterse olur daha önce olmışta inanmak istyrm olacağına inanın elden birşey de gelmiyor hastaneye gitmeye de cesaret edemiyorum hep kötü şeyler duyuyorum inancım kırılıyor oturup dua etmekten başka birşey yok elimden gelen

Ahhhh acını canı gönülden hissettim kardeşim RABBİM dayanma gücü verip imtihanını kolaylaştırsın meleklerin seni ahirette karşılasın

Rabbim sabırlar versin ne yazicagimi bilemedim çok üzüldüm ama verende Allah alanda elimizden bişey gelmiyor Rabbim dayanma gücü versin

Başınız sağ olsun. Çok üzüldüm gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum Allah size sabır versin

Rabbim dayanma gücü versin.Başınız sağolsun çok üzüldüm gerçekten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…