Arkadaşımız için 70.000 Ya Şafi Topluyoruz Sende Destek Olmak İster Misin?

3.000 daha okundu ( komşularım okudu ) Magnifiaque Magnifiaque dua ettiler sana canım :KK68: acil şifalar diliyorlar yavrularını sağlıkla sıhhatle afiyetle kucağına almanı nasip etsin RABBİM

KALAN 5.000

3.000 daha okundu ( komşularım okudu ) Magnifiaque Magnifiaque dua ettiler sana canım :KK68: acil şifalar diliyorlar yavrularını sağlıkla sıhhatle afiyetle kucağına almanı nasip etsin RABBİM

KALAN 5.000
Penyez Allah razi olsun komsu Marina da sana da Cok tesekkur ederim 🥲😍😍ne guzel insanlarsiniz ya 🤩🤩🥲Allah binlerce kez razi olsun

Basta guzel minnosum Lna16 Lna16 olmak uzere hepinizden Allah razi olsun 💜🥲beni hic tanimadan derdimi ortak olmayiz oyle buyuk nimet anlatamam 🥰🥰
Kac km uzakliktan bana yoldas oldunuz bunu asla unutmuycam 💓🤩
Insallah iyi oluruz bebelerimle surdan hayirlisiyla cikariz
Rabbim ne kadar gonlunuzde gecirdiginiz dilekleriniz varsa en hayirlisiyla tez zamanda hepinize nasip etsin insallah cok cok tesekkur ederim 🥹🥹🥹♥️

Basta guzel minnosum Lna16 Lna16 olmak uzere hepinizden Allah razi olsun 💜🥲beni hic tanimadan derdimi ortak olmayiz oyle buyuk nimet anlatamam 🥰🥰
Kac km uzakliktan bana yoldas oldunuz bunu asla unutmuycam 💓🤩
Insallah iyi oluruz bebelerimle surdan hayirlisiyla cikariz
Rabbim ne kadar gonlunuzde gecirdiginiz dilekleriniz varsa en hayirlisiyla tez zamanda hepinize nasip etsin insallah cok cok tesekkur ederim 🥹🥹🥹♥️
Canım mervem ne demek Allah sendende razı olsun kuzummmm 🥲🥲🥲
Ağlatacaksın benii 🥲🥲🥲
Rabbim sağlıklı ve hayırlısı ile bebeklerini kucağına almak nasip etsin kuzummm 🤲🏻🤲🏻👩🏻‍❤️‍👩🏻🥰💐🥲😘💐🌷🌷🦋
Dualarımız seninle ve her zaman yanındayız birtanem 🥲🥲🥲
Duaların içinde Aminnn inşallah çokça Aminnnn 🤲🏻

Canım mervem ne demek Allah sendende razı olsun kuzummmm 🥲🥲🥲
Ağlatacaksın benii 🥲🥲🥲
Rabbim sağlıklı ve hayırlısı ile bebeklerini kucağına almak nasip etsin kuzummm 🤲🏻🤲🏻👩🏻‍❤️‍👩🏻🥰💐🥲😘💐🌷🌷🦋
Dualarımız seninle ve her zaman yanındayız birtanem 🥲🥲🥲
Duaların içinde Aminnn inşallah çokça Aminnnn 🤲🏻
Insallah cicegim ♥️Insallah guzel gecer de kurtuluruz 🥹
Insallah sende o guzel kalbinden gecen dualari hayirlisiyla yasarsin 😍♥️♥️♥️

X