arkadasim dostum sandiginiz

Dun bende bu tarz bı konu acmıstım arkadaslarla ılgılı..
cok ıyı olan arkadasımla aramı bozmaya calısan dıger arkadaslarımla mucadele ettım su an bır tanesı ıle gorusmuyorum dıgerının cok bı sucu devam edıyoruz ama hıcbırsey eskısı gıbı olmuyor araya soguklu gırdi ,:çok üzgünüm:
acaba boylemı dusunur dusuncesı gırdı eskı dogallık yok artık ama yınede kıyıp kopaaramıyorum arkadaslıgımı

ınsanlar nede boyle fesatlıklar pesınde kosar , guzel olan bıseyı paylaşamaz anlamıyorum:1no2:klava:

bence gıt konus arkadasınla neden boyle konustugunun hesabını sor

yedim tabiki de yememmi..o yakın sandıgım arkadasım sevgilime sulandı sevgilimde tbi ona aldatıldım 2 si tarafından smdi de o kızla aynı sınıftaym bnmle barısmk istiyo gözümün icine icine bakıyo serefsiz tek kaldı sınıfta herkesden tekme yedi herkes cok serefsz bi insan oldugunu anladı....ben dosta inanmıyorumm dost diye birşey yok sana dost olcak varsa elin kızı değil ailen..

kesinlikle benimde ailemden başka dostum diyebileceğim kimse yok..
çok sevdiğim arkadaşlarım oldu ama dost olamadılar...
sanki onların en ufak bir mutsuzluğumda,mutlu olduklarını hissettim...
sanki önlerine gelene söylemek için benim fırsatımı kolladıklarını hissettim...
en önemliside verdiğim sırları başkalrından duydum ve anladım...
ben dostumumu seçemedim yoksa insanlarmı tuhaf...

Emos gercekten o kadar güzel yazmissinki,aynisi benim icinde gecerli.Benim de dostum yok yada ben olmasina izin vermiyorum,istemiyorum.Bu dünyada ailemden baska bende kimseye güvenmiyorum.Amannn,dostmus... eksik kalsin.

aynen emoş ablacm senn gibi düşünüyorum.
herkes bni dost görüyor kendine ama ben göremiyorum.herkese fedakarlık yapıyorum onlar bana yapmıyor bu gücüme gidiyor çok.
sorunlarm oldumu anlatıyorum ertesi gün ya da sonraki günler bi nasılsın bile demiyorlar olayları sormuyorlar.insanların yardımına yetişmekten yoruldm kimse bnmm yardımıma yetişmiyor hep ben veriyorum ama kimseden alamıyorum hicbirşey..dostluga inanmıyorumm öyle birşey yok dostum diyenlerde yanılıyorlar..insanlar menfaat pesinde

yemezmiyimmmmm ve beş dakika oldu öğreneli ben bunu:çok üzgünüm:nasıl moralim bozuk anlatamam...oturduğum yerde bi tane komşum var ve arkamdan çevirdiği şeyleri öğreneli sadece beş dakika oldu....kimseye güvenim kalmadı artık...

oooooo yedigim darbelerin sayisini ben bile hatirlamiyorum,yazik oldu yazik.artik hersey maddiyata dayali.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…