arkadaşım bana neden böyle yaptı ben napıcam

macxies

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
34
-7
19
merhaba ablalarım ya da yaşıtlarım, ben lise son sınıfım.o yüzden biliyorum olgun değilim ona göre yorum yaparsanız sevinirim.

2 sene önce çok yakın olduğumuz arkadaşım benden o senenin sonlarına doğru yurttan ayrıldığım için çok az aramızı açtı gibi oldu. bana en yakın arkadaşımsın diyordu. ve geçen yaz tatilinde konuştuk gayet, beni özlediğini söyledi sonra geçen sene okula başladığımıza sarıldık naber falan diye. ondan sonra da pek konuşmadık açıkçası

sonra olay burda başladı geçen sene okula başladığımızdan 2 3 hafta sonra sevgilim oldu hala beraberiz, bu kız sevgili olduğumuzu öğrendikleri gece herkese "o benim tipimle dalga geçti" demiş ama böyle bir şey yok, hep böyle kompleks yapardı bende hayır çok güzelsin derdim. zaten ondan sonra birdaha gözgöze bile gelmedik. ortak arkadaşımıza beni istemediğini söylemiş, fakat ben benle neden küstüğünü hiçbir şekilde bilmiyorum.
onla olan arkadaşlığımızı özlüyorum onun bana böyle birşey yapmasına rağmen. zatem sınıfta sevgilimden başka kimse de yok. arkadaş edinemem çünkü herkes benden nefret ediyor gibi hissediyorum, o kız tüm kızlarla arkadaş zaten. edinemem de arkadaş falan.

of öyle işte napıcam ben gidip neden böyle yaptın desem dalga geçerler benle üzülüyorum o başkalarıyla yakın oldu neden böyle dedi ki

Niye yaptıysa yaptı, ömür boyu insanların neyi neden yaptığını çözmeye çalışmayın. Olan olmuş arkadaşlık bitmiş yolunuza bakın artık. Koca okulda o kız ve kızın çevresinden başka kız arkadaş mı yok

Derslerin ve sevgilinle zaman gecir moralini bozma. Kiskanmistir seni. Bizimde yaslarimizda boyle seyler olurdu sacma sapan gruplasmalar filan olur bak simdi aklima geldi yine sinirlendim. Simdiki aklim olsa asla onlarla takilmaz sinirlenmez inadina ders calisirdim. Kendime faydam olurdu.

Kızım var seninle yaşıt. O da okulda vs arkadaşlarla olan şeylere aşırı takıyor. Ona da söylüyorum bu yaşlar bir daha gelmez. Kimseye fazla anlam yüklemeyin. Arkadaşın senle görüşmüyorsa sevgilin varmış onla vakit geçir. En çok da ders çalış. Üniversite kazanmalısın. Mutlaka bir mesleğin olmalı. Bu yılı derslerinle geçir ilerde arkadaş bulursun da bu yıl iyi hazırlanmazsan üniversite hayal olur.

merhaba ablalarım ya da yaşıtlarım, ben lise son sınıfım.o yüzden biliyorum olgun değilim ona göre yorum yaparsanız sevinirim.

2 sene önce çok yakın olduğumuz arkadaşım benden o senenin sonlarına doğru yurttan ayrıldığım için çok az aramızı açtı gibi oldu. bana en yakın arkadaşımsın diyordu. ve geçen yaz tatilinde konuştuk gayet, beni özlediğini söyledi sonra geçen sene okula başladığımıza sarıldık naber falan diye. ondan sonra da pek konuşmadık açıkçası

sonra olay burda başladı geçen sene okula başladığımızdan 2 3 hafta sonra sevgilim oldu hala beraberiz, bu kız sevgili olduğumuzu öğrendikleri gece herkese "o benim tipimle dalga geçti" demiş ama böyle bir şey yok, hep böyle kompleks yapardı bende hayır çok güzelsin derdim. zaten ondan sonra birdaha gözgöze bile gelmedik. ortak arkadaşımıza beni istemediğini söylemiş, fakat ben benle neden küstüğünü hiçbir şekilde bilmiyorum.
onla olan arkadaşlığımızı özlüyorum onun bana böyle birşey yapmasına rağmen. zatem sınıfta sevgilimden başka kimse de yok. arkadaş edinemem çünkü herkes benden nefret ediyor gibi hissediyorum, o kız tüm kızlarla arkadaş zaten. edinemem de arkadaş falan.

of öyle işte napıcam ben gidip neden böyle yaptın desem dalga geçerler benle üzülüyorum o başkalarıyla yakın oldu neden böyle dedi ki
Yani saf mısınız taklit mi yapıyorsunuz sevgilinizden o da hoşlanmış sizle olunca kudurmuş yani bunu görmek zor mu

Ay kıyamam ama bunları ortaokul sonda yada lise birde atlatmış olman gerekirdi hayatın boyunca böyle insanlar farklı şekillerde karşına çıkabilir .Demediklerin için denmiş denebilir .Hem öyle kız arkadaşın olmasın ya zaten lise bitecek ders çalış iyi bı yer kazan kazanamazsan bunlara üzül bir sene sonra aklına gelmeyecek dik tut o başını sana zararı dokunan insanları özlemeyi de bırak.İlla bir arkadasla ki bu senin düşmanın gibi olmak zorunda değilsin .Sana abla cokbilmiş teyze tavsiyesi vereyim😂Lütfen sevgiliyi de çok önem verme derslerine bak meslek bulunmaz sevgili bulunur .

Şu an sevgili olduğun kişiye aşıktı bence. Uzak durman iyi. Sana iftira atan birini özleme

Demek ki çok yakın değilmiş siniz
Siz onu arkadaş olarak görmüşsünüz
Sinsi bir yılanmış 🐍

Ah sizin yaşlarda olsam
Çevremdeki nankörlere aduket çeke çeke önüme bakardım :KK45:

O kadar çok insanla karşılaşacak ve onlarca arkadaş sahibi olacaksın hayatta.
Emin ol şu kıytırık küsme olayını hatırlamayacaksın bile.
Sal ipini, nereye giderse gitsin.
Küserek seni manipüle eden insanlardan da uzak dur, bi cacık olmaz.

Arkadaş neden olamıyorsunuz ki? Kırın zincirlerinizi bir erkeğe bağlı kalmayın

Başkalarıyla arkadaş edinemem diye düşünmeyin size küsen arkadaşınız bile sosyalse pekala kurarsınız :) Ayrıca şu davranışları biz lise de hiç sergilemedik ya. Ya biz ergenlik geçirmedik ya da yeni nesil çok fena.

İnsanların ne kolay seni satabileceğini, yön değiştirebileceğini, kimsenin ipiyle kuyuya inilmeyeceğini, bazen bazı insanları hayatından çıkarman gerektiğini , herkese hak ettiği kadar değer vermeyi öğretmeye çalışıyor hayat sana.
Dersi vermiş. Umarım sınavı da geçersin. Çünkü hayat boyu bu sınava girip çıkacaksın tatlış.

Hayat sevgilinden ibaret değil, bunu hayatının hiç bir doneminde yapma.

Arkadaşın eski samimiyeti bulamadığı için konuşmak istemiyor olabilir her zaman best frend olacaksiniz diye bir kural yok.

Sınavlarına çalış, güzel bir puanla kaliteli bir okul kazan ve hayatına odaklan.
Hiç kimseyi hayatının merkezine alma. Üç beş yıl sonra adını hatırlamayacagin insanlar için kendini üzme.

Şuan sana çok saçma geliyor ama anlayacaksın, hayat bütün deneyimleri yaşamak için çok kısa o yüzden bizim deneyimlerimizden ders al. Abla tavsiyesi.

üniversiteye gideceksiniz şimdi böyle yaptıysa o zaman da uzaklık yine olurdu boşverin son sene zaten zaman çabuk geçer

X