arkadaş aranıyor

Ben Ankara dayım 36 yaşındayım calışmıyirum hep evdeyim ne geken nede gidecek yerim var.çocuklar var evliyim
Himm ortak noktamız cokmus.
Neden hep evdesin esin mi çalışıyor sadece. Ailen vs yokmu? Oldukça fevrisin yalnız kalman normal gni görünüyor.
Çocukların küçükmü?
Neden kara basan?

Facebook aç arkadaşlarını ekle ya da Facebook'tan oyun oyna kesin her gün söz paylaşımı yapan birileriyle arkadaş olursun. İşteeee o grubun adı Facebookuslar. Bir fotoğraf koyarsın anında beğeni, bir söz yazarsın anında yorum, bir şarkı paylaşırsın anında etiket.. Facebookuslar.. Her derde deva.. Memleket resmi temalılar ya da yakından yüzünü çekerler ya da vesikalık resimlerini çeker koyarlar.. Facebookuslar..:KK24:

Himm ortak noktamız cokmus.
Neden hep evdesin esin mi çalışıyor sadece. Ailen vs yokmu? Oldukça fevrisin yalnız kalman normal gni görünüyor.
Çocukların küçükmü?
Neden kara basan?
Esim calisiyor ben cocuklar oldugu icin calismiyorum .evet biraz fevriyim çünkü insanlar cok ön yargılı cok acimasız hep kendimi ispatlamak zorunda kaliyorum alilem var annemle hic bis paylasmam hemen uzülüp hastalaniyor arkadas buluyorum bis oaykasmaya firsat kalmiyor zaten bitiyor

30yaş üstü medeni durumu ,yaşadığı yer farketmez.

Esim calisiyor ben cocuklar oldugu icin calismiyorum .evet biraz fevriyim çünkü insanlar cok ön yargılı cok acimasız hep kendimi ispatlamak zorunda kaliyorum alilem var annemle hic bis paylasmam hemen uzülüp hastalaniyor arkadas buluyorum bis oaykasmaya firsat kalmiyor zaten bitiyor
Şu giriş msji ni oku ve senden kaçmayan arkadaşını öp basinabaşına koy:)
Daldin direk gazete köşelerinde eş arayan , gazeteye ilan verenler gbi. Doğal olarak herkes dalga geçti yada ciddiye almadı. Birde erkek vakaları çoktur burda ondan.. yoksa burda başlayan devam eeden arkadaşlıklar vs çooook. Herkes kötü değil yani.

Facebook aç arkadaşlarını ekle ya da Facebook'tan oyun oyna kesin her gün söz paylaşımı yapan birileriyle arkadaş olursun. İşteeee o grubun adı Facebookuslar. Bir fotoğraf koyarsın anında beğeni, bir söz yazarsın anında yorum, bir şarkı paylaşırsın anında etiket.. Facebookuslar.. Her derde deva.. Memleket resmi temalılar ya da yakından yüzünü çekerler ya da vesikalık resimlerini çeker koyarlar.. Facebookuslar..:KK24:
Yani orda istedigin herseyi bulabilirsin

Ben senin erkek olduguna falan inanmiyorum. Samimi bir sekilde arkadas aradigina inandim acikcasi.
Ama keske bdv'de degil baska bi yerde acsaydin ve giris yazini boyle gazete ilanlari gibi yazmasaydin. Sanki erkeksin ve evli bekar farketmez kadin ariyorsun kendine gibi yazmissin..

Hic mi cevren yok komsularin falan? Cocuklarin varmis sinifinda ki diger ebeveynlerle gorusebilirsin mesela.

Neden bu kadar acımasız eleştiri yapiyorsunuz değişik bır konu açan insanlara anlamıyorum. Kadın o kadar çaresiz kalmış ki buraya yazmış bir yardım eli beklemiş

Güvenen versin yardım elini, başkalarının eline karışmasın. Bazıları zor uzatabiliyor o eli anlamak lazım..

Şu giriş msji ni oku ve senden kaçmayan arkadaşını öp basinabaşına koy:)
Daldin direk gazete köşelerinde eş arayan , gazeteye ilan verenler gbi. Doğal olarak herkes dalga geçti yada ciddiye almadı. Birde erkek vakaları çoktur burda ondan.. yoksa burda başlayan devam eeden arkadaşlıklar vs çooook. Herkes kötü değil yani.
Evet giriş yanlış oldu herkesin kötü olduğunu düsünsem üye olmazdım zaten burda cahil cok ama tecrübeli kültürlü ve bilinclide cok

X