arkadaş aranıyor

oky , cogu ınsan geyık yapmıs olabıılır ama konunun geyıkle hıc alakası yok. belkı konu fake bıle cıkabılır ama oyle oldugundada kılıtlenıyor. lutfen bdv ye atabılır mısın. eger derdı yalnızlık degılse ne olmalı kı burda yeralabılmek ıcın.

hayır ya gıtme.. dur
bdv kurallarına aykırı konu. o yüzden buraya aktardım.

1- Hertürlü Dini ve Siyasi konu ve yorum yasaktır.

2- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.

3- Açtığınız bir konunun devamı niteliğinde Kaynana bölüm-1, çekim 2, kayınpeder bölüm-3 tarzı konular açmak yasaktır, devam niteliği olan konular derhal kapatılır.

4- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Lütfen her aklınıza gelen konuyu buraya açmayın, ilgili bölümlere açın.

bdv kurallarını bir daha koyayım..
ve konuya bakıp birde bana neden taşıdın dememeniz için:KK14:

Sanalda arkadasmı aranır gibisinden bişey yazdımda ondan. Banada yazabilirdin sorun değil fakat konu sahibi hem yanlıs başlık, yanlıs Cümleler seçmiş, hemde cok fevri, soru soranlara toparlayıp cevap vermiyor, dolayısıyla yanlıs anlaşılmaya ve alay etmeye elverişli bi durum ortaya çıkıyor. Sonradan kusura bakmayın kendimi yanlıs ifade ettim dememeside cabası
Konunun başında demiş zaten kendimi yanlış ifade etmiş olabilirim diye ama o kadar çok dalga geçen şeyler söylenmiş ki insan ister istemez kendini savunmaya alır

Başkalarını çok güzel ti ye alıyorsunuz ama nedense eleştiri size dönünce o kadar anlayışlı olamıyorsunuz
Bana dönen birşey yok hanımefendi, kimse sayfa sayfa yorum okuyup yorum yapmak zorunda değil bunun farkındamısınız?
Sora sora konu sahibinin ağzından laf almak zorundada değil. Cahil ve yobaz olmasın vb söylemleride ayrica tartısılır konu sahibinin zaten. Kusura bakmayın okudugumu gayette anlayabiliyorum. Ayrıca;
Ben kimseye saygısızca yorum yaptığımı düşünmüyorum,sizde yardımcı olun o halde,bahane aramayın bir konu açılsada insanlardan hıncımı çıkarsam diye. Amaçsızca yazıyorsunuz,konu sahibine dair tek mesajınız yok'gel konuşalım, ben arkadaş olurum seninle 'vb minvalde,anca üyelere saydırıyorsunuz,bu mu sizin saygı anlayışınız.

Bu kaçıncı oldu bilmiyorum bazı üyeler illa kararlı beni kadın ,eşcinsel,lezbiyen düşmanı ilan edecek ki
ben asla lezbiyenmiş ,eşcinselmiş cinsel tercihi ne olursa olsun saygı duyan biriyim beni ilgilendirmez yani
eleştirmem bu konuda
benim bu konuda takıldığım nokta mesele konunun açılma amacı üslubu
partner arar gibi arkadaş arıyor sonra bu konu tepki alınca da bizler suçlu oluyoruz
bu siteye dalga amaçlı konu açan kaç tane erkek üye oldu
oluyor
bu tepkimiz güvensizliğimiz abartı mı yani

30yaş üstü medeni durumu ,yaşadığı yer farketmez.
konuya bakalım. bu bir derdim var konusumu..
Çok haklısın. Ama konuşunca derdinin yalnızlık olduğu ortaya çıktı. Kocasından dertlidir, çocuklarından dertlidir. Sadece yalnız olmak da bir derttir oky. BDV'de dikkat çekmek için gün aşırı konu uyduranlar var. Herkes biliyor ilgi istediklerini ama kimse yüzlemiyor.

Konunun başında demiş zaten kendimi yanlış ifade etmiş olabilirim diye ama o kadar çok dalga geçen şeyler söylenmiş ki insan ister istemez kendini savunmaya alır
Tatlım ama onu niyetini söylemeden yazmıs. Yani niyetini,sürekli evde oldugu icin sıkıldığını, cevresi olmadıgını vs bunu ilk yazısında ben göremedim. Bunu yazıpta hala dalga geçenler olsaydı emin ol onlara ağzının payını ilk verecek olanlardanım. Ruh hali iyi değildir onuda anlıyorum ama her yoruma bi cevap vermektense topluca bi mesajda yazabilirdi esas niyetini! Yoksa kötü bi amacı olmadıgının farkındayım

Arkadaş olup olmamak benim meselem ama en azından insanların zor durumuyla alay etmiyorum. Herkese karşı bir önyargı var insan bazen ne yazdığını bilemeyebilir kafası o kadar yogundur ki istenildiği gıbı cevap veremez, ben size saygısız sınız demek istemedim belki biraz anlayışlı olabilirsiniz, herkes kizcagizla dalga geçerken ıyi ben saygısız mi oluyorum peki

Çok haklısın. Ama konuşunca derdinin yalnızlık olduğu ortaya çıktı. Kocasından dertlidir, çocuklarından dertlidir. Sadece yalnız olmak da bir derttir oky. BDV'de dikkat çekmek için gün aşırı konu uyduranlar var. Herkes biliyor ilgi istediklerini ama kimse yüzlemiyor.
Evet aynen benim de o kadar çok derdim var ki kimseye anlatamadigim yazar yazmaz hmmm yeni üye malum konular acaba fake diye konuşmalar olacağından yazamiyorum mesela :KK20: ama yeni üyelik ten çıkarsam yazarım ancak o zaman inanırlar :KK31:

konuyu öyle açacak o zaman. arkadaş arıyorum 30 yaş üstü diye konu açarsa, bdv dışı olur.
ha sen ve 2701 bundan rahatsızsanız yönetime şikayet edebilirsiniz beni. sorun değil:KK14::KK14:

konuyu öyle açacak o zaman. arkadaş arıyorum 30 yaş üstü diye konu açarsa, bdv dışı olur.
ha sen ve 2701 bundan rahatsızsanız yönetime şikayet edebilirsiniz beni. sorun değil:KK14::KK14:
Seni şikayet etmek aklımdan bile geçmedi. Öyle bir niyetim olsa herkesin içinde sana mesaj yazmam. Şikayet edilecek bir konu değil ayrıca. Yalnızlıktan muzdarip bir kadın olarak sana onun ve kendim adına bir ricada bulundum. Çok sert kestin attın, hem de en sevmediğim smiley ile. Ben senin düşüncene çok değer veriyorum, benim düşüncemin senin gözünde bu kadar değersiz olmasına ayrıca kırıldım. Bu tepkiyi hak edecek bir hatam olduğun sanmıyorum ama sen yine de tecrübesizliğime ver.

Bu kaçıncı oldu bilmiyorum bazı üyeler illa kararlı beni kadın ,eşcinsel,lezbiyen düşmanı ilan edecek ki
ben asla lezbiyenmiş ,eşcinselmiş cinsel tercihi ne olursa olsun saygı duyan biriyim beni ilgilendirmez yani
eleştirmem bu konuda
benim bu konuda takıldığım nokta mesele konunun açılma amacı üslubu
partner arar gibi arkadaş arıyor sonra bu konu tepki alınca da bizler suçlu oluyoruz
bu siteye dalga amaçlı konu açan kaç tane erkek üye oldu
oluyor
bu tepkimiz güvensizliğimiz abartı mı yani
ayrıca karabasan kayboldu ama onu cansiperhane koruyan bir üyemiz dikkat ettiniz mi?

oky senle belli bir hukukumuz oldu ona rağmen şikayete kadar elin vardıysa pess.
Neyi şikayet edicem. Taşıma dedim rica ettim bitti. Yöneticileri seni şikayet için değil, konuyu incelesin diye davet ettim. Umurunda mı bilmem ama çok kırıldım.
Bir kalemde sildin attın. .eyvallah

İlk benmiyim böyle konu açan illa hamileyim aldatılıyirum erkek arkadasim kocam falan deyincemi kadın oldugum anlasilacak belki kelimeleri yanlis sectim ama buradaki bazi bayanlari gercekten anlamiyorum herseye okadar önyargili bakiyisunuzki insan düşüncelerini yazamiyor
Doğru diyosun, bu site regl ağrısı çektiğini söyleyip arkadaş edinen erkekler de gördü. :KK53:

Benim yüzümden birbirinizi kırmayın lütfen ben arkadaş falan aramıyirum .bin pisman oldum zaten umarım konu kapatılır .belkide arkadaslik okadarda iyi degildir beni bir kalemde silen arkadas canimi daha fazla acitir

X