arkadaş aranıyor

Tamam haklılar ama çok acımasız gerçekten bazıları. 24 saat burdan çıkmayan insanlar sanal da arkadaş mı bulunur diyo çok ironik gerçekten
Onu ben yazdım, 24 saat olmasada cok sık takılıyorum buradA ve güzel arkadaşlıklarda edindim. Konu sahibin ilk yorumlarını ve başlığını okursan niyetini, ne Tür bi arkadas aradığını bilmiyoruz. Burada arkadas arayan cok konular açıldı ama dogru girizgâh ve dogru başlıkla. Bende Başlığa istinaden yazdım onu eger benim yorumumu kastediyorsan

Pes gercekten su an bütün kızgınlığım kaderime ve kendime umarım hic biriniz yalnız kalıp yanlış şeyler yapmazsınız.anladık popilersiniz espirilisiniz ama biraz empati belki size alay malzemesi cikti benim ne hissettigim kimin umrunda ama bu millet boyle baskası yanlış yapsa eleştirsek kınasak alay etsek pes

O kadar yanlis giris yapmissinz ki millet sert knusmakta ysda alay etmeleri normal o yuzdende lutfen kizmayin . Ayrica cok fevrisinz, bu fevriniz reeldede boyleyse arkadas bulmanz gercekten zor ,..

Erkek olmayan lezbiyen mı oluyor bu durumda benim bildiğim 2 cinsiyet var erkek ve kadın, lezbiyen diye cinsiyet duymadım
sevgili arar gibi kadın formunda arkadaş arıyorsa ya erkektir yok değilim diyorsa

lezbiyen olabilir mantıksal olarak

yoksa niye sevgili partner arar gibi tarif versin

O zaman 1 günlük üyeler konu acmasin diye bir kural gelsin,insanlar dertlerini paylaşmak için üye oluyolar zaten kimse ben üye olayım belki bir gün derdim olursa diye bakmiyor duruma.
Arkadaş konuya yanlış girmiş olabilir ama hala dalga geçen insanlar var. Kadına en büyük kötülüğü yine kadın yapıyor

Onu ben yazdım, 24 saat olmasada cok sık takılıyorum buradA ve güzel arkadaşlıklarda edindim. Konu sahibin ilk yorumlarını ve başlığını okursan niyetini, ne Tür bi arkadas aradığını bilmiyoruz. Burada arkadas arayan cok konular açıldı ama dogru girizgâh ve dogru başlıkla. Bende Başlığa istinaden yazdım onu eger benim yorumumu kastediyorsan
Yo senin için yazmadim

Merhaba. Bende sizi erkek sandım. Medeni durum yaşanılan yer fark etmez yani kaba tabirle nefes alsın yeter dusuncesi genelde beylerin tabiridir. Arkadaşlarım i mahzur görün ki bende bayan olduğunuz u çözemedim. Yanlış tabir etmişsiniz. E nickiniz de kara basan olunca erkek sanmamiz kaçınılmaz oldu. Neyse bayanmis siniz. Belki yalnızlıktan baya bir bunalmış olabilirsiniz. Umarım size uygun birisi çıkar karşınıza. Ama benim fikrimce bir sohbet kanalinda bu arayışı yapsanız. Şansınız daha açık olur. Burda biraz zor olur sanırım. Bol sanslar

nesin lezbiyen mi
Binlerce kadın üyesi olan bir sitede elbet lezbiyenler de vardır, biseksüeller de, aseksüeller de. Konu sahibesi lezbiyen olsa ne zararı var? Kaldı ki sizden bir cinsel talebi olmamış. Lütfen bu tür kelimeleri hakaret olarak algılamayın ve hakaret niyetiyle kullanmayın.

konuyu geyiğe taşıyayım ben..
oky , cogu ınsan geyık yapmıs olabıılır ama konunun geyıkle hıc alakası yok. belkı konu fake bıle cıkabılır ama oyle oldugundada kılıtlenıyor. lutfen bdv ye atabılır mısın. eger derdı yalnızlık degılse ne olmalı kı burda yeralabılmek ıcın.

İlgili kişilerden ricam konum kapatılsın vve üyeliğim iptal edilsin
hayır ya gıtme.. dur

O zaman 1 günlük üyeler konu acmasin diye bir kural gelsin,insanlar dertlerini paylaşmak için üye oluyolar zaten kimse ben üye olayım belki bir gün derdim olursa diye bakmiyor duruma.
Arkadaş konuya yanlış girmiş olabilir ama hala dalga geçen insanlar var. Kadına en büyük kötülüğü yine kadın yapıyor
O halde insanlara atarlanmaktan vazgeçip, madem konu sahibinide anladınız yazdığı konudaki 1 cümleden,buyrun yardımcı olun,arkadaş olun.

Yo senin için yazmadim
Sanalda arkadasmı aranır gibisinden bişey yazdımda ondan. Banada yazabilirdin sorun değil fakat konu sahibi hem yanlıs başlık, yanlıs Cümleler seçmiş, hemde cok fevri, soru soranlara toparlayıp cevap vermiyor, dolayısıyla yanlıs anlaşılmaya ve alay etmeye elverişli bi durum ortaya çıkıyor. Sonradan kusura bakmayın kendimi yanlıs ifade ettim dememeside cabası

giriş cümlesine göre insanlar böyle ya da şöyle konuştuysa, arkadaşlar kusura bakmayın diyerek konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatır derdini paylaşır.ama fevri olmakla işleri daha da çıkmaza götürüyor. hepimiz yalnız kaldık,bir şeyler yaşadık herkese saldıralım mı? bu mu doğru olan.kendisi birisinin derdine hemen köpek alın diye bir cevap yazmış,o kişi de buna saldırsaydı alay ediyor diye.olur mu ama?.insan önce kendine bakmalı. konuya öyle giriş olursa insanlarda ne olduğunu anlamıyor tepki gösteriyor diye kötü değiller.sakince,gülerek karşılasa konu buralara gelmezdi.

Binlerce kadın üyesi olan bir sitede elbet lezbiyenler de vardır, biseksüeller de, aseksüeller de. Konu sahibesi lezbiyen olsa ne zararı var? Kaldı ki sizden bir cinsel talebi olmamış. Lütfen bu tür kelimeleri hakaret olarak algılamayın ve hakaret niyetiyle kullanmayın.
hakaret niyetiyle kullandığı mı nereden çıkardınız ki?

aradığı yazdığı tarz partner arar gibi o zaman erkek değilsen lezbiyen misin dedim?

hakaret algısı yaratacak ne var bunda?

lütfen bazı arkadaşlar yorumları başka taraflara çekmeyin

X