Aret Kamar tüp bebek tedavi ücreti

Smaerd1982

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
14
0
42
Merhabalar,
Aret Bey de 07.08.24 de randevum var.Kendisine ilk defa gideceğim.Tüp bebek tedavisine başlayacağım . Fiyat durumu şu anda nedir ? telefonda bilgi vermediler .Sadece muayenesinin 4000 tl olduğu belirtildi.

Merhabalar,
Aret Bey de 07.08.24 de randevum var.Kendisine ilk defa gideceğim.Tüp bebek tedavisine başlayacağım . Fiyat durumu şu anda nedir ? telefonda bilgi vermediler .Sadece muayenesinin 4000 tl olduğu belirtildi.
Merhaba canım. Bende merak ediyorum bu konuyu. Sgk vsr mi acaba orada.

Merhabalar,
Ben martta başladım Aret kamar da tedaviye o zaman 70 bin hastaneye verdik ilaçlar bize ait şimdi temmuzda zam geldimi bilmiyorum.

Ben martta başladım Aret kamar da tedaviye o zaman 70 bin hastaneye verdik ilaçlar bize ait şimdi temmuzda zam geldimi bilmiyorum.
Xok twsekkur ederimm bu 70 bin yumurta toplama embiriyo oluşturma ve yumurta takibi dahil mi ? Rahim dinlendirme ve embiriyo dondurma işlemleri haricmidir ?

Xok twsekkur ederimm bu 70 bin yumurta toplama embiriyo oluşturma ve yumurta takibi dahil mi ? Rahim dinlendirme ve embiriyo dondurma işlemleri haricmidir ?
Bir yumurta toplama bir transfer ve takipler hepsi dahil fiyatı bu 70 liranın içinde. Rahim dinlendirme ücreti almıyorlar. Takiplerin hepsini aret kamar yapsın isterseniz extra 20 ücret ödemeniz lazım. Biz gerek görmedik. Arada başka doktorlar muayene ediyor ama aret hoca da ediyor. Yumurta toplamaya Aret kamar girmiyor ama transferi Aret kamar yapıyor.Embiro dondurma bir strav başına 4 bin lira yani biz kalan üç embiro için 4 bin ödedik

Strav dediğiniz şey, embiriyonun saklandığı yer sanırım ve her strav 3 tane embiriyo mu aliyor. Kusura bakmayin hiç tüp bebek yaptirmadim. O yuzden bilmiyorum

Strav dediğiniz şey, embiriyonun saklandığı yer sanırım ve her strav 3 tane embiriyo mu aliyor. Kusura bakmayin hiç tüp bebek yaptirmadim. O yuzden bilmiyorum
Bende ilk defa yaptırdım öyle yazıyordu bana verilen kağıtta. Benim 3 tane kaldı 4 bin ödedim dondurma ücreti

Bende ilk defa yaptırdım öyle yazıyordu bana verilen kağıtta. Benim 3 tane kaldı 4 bin ödedim dondurma ücreti
Embiriyolara genetik bıktırdınız mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…