Arap Makyajı

çok güzelmiş hepsine ayrı ayrı bayıldım. hele en üstteki için baya bi uğraşılmış. ama bizden pek farkları yok gibi.

en son resimdeki siyahlığı nasıl elde etmiş acaba çok merak ettim ....ben nekadar sürmede sürsem bukadar parlak siyah olmuyor

oof hepsine bayıldım özellikle 2.resme bittim 5.resimdeki kızın lensleride çok güzelmiş çok doğal durmuş makyajı tamamlamış bence.

bence en güzel en sondaki resim ama çok güzel bi siyah ya

çok güzeller ama çok abartılı ancak sanatçılar veya gece makyajında kullanılabilecek stil bu tip makyajlarla gündüz günlük hayatda dolaşılmaz ...

flormarın siyah göz kalemini öneririm arkadaşlar bayağı siyah yapıyor hem sürümü çok kolay yumuşacık:CüvCüv:

arap kadınları yalnız basına sokaga dahi çıkamayacak hayat şartlarında yaşadıklarından bastırılmış güdülerin sonucunda tek gösterebildikleri gözlerinde günlük hayatta bile çok koyu makyajı tercih ederler
ve bunlar stüdyo cekımlerıdır ışık,rötuş sonucu fotograflardaki tonları aramayın piyasada bulamazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…