aranızda büyük kilo verip değişen var mı ?

pmbe2121

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2017
50
10
28
iyi akşamlar arkadaşlar aranızda olsun etrafınızda olsun 20 30 40 ..kilo veren var mı ? verenler varsa kaç ayda verdiniz ve size bu kiloları verdirten ne oldu azıcık bahsedermisiniz çünkü düğünüme az kaldı ve kilo vermem lazım ?

Ben bundan yaklaşık 6 sene önce 2 ayda 20 kilo verdim. Çok aşırı hareketli bi hayatım vardı ve yemek yemeye fırsatım yoktu o yüzden verebildim. Haaa ama şimdi veremiyorum maalesef. Yine bi 20 kilo fazlam var. Umarım verebilirim :/

Bır ayda 10 kılo vermıstım benı grenler tanıyamadı 53 ten 43 e dustum ama saglıklı degıldı ısteyerek de olmadı

Kilo vermenin tek yolu Boğaz'ı tutup deli gibi spor yapmak.
Düğününede az kalmış pilatese başla acayip sıkılaştırıyor.

nasıl yaptın ??

uzuntu sadece uzuldum ve abur cubur yemedım canım ıstemedı gunde ıkı ogun yemek yedım baska bısey yemedım gercekten saglıklı degıldı nıtekım yuzumden gıttı cokmus gıbı oldum snrasında ıstesemde yıllarca kılo alamadım anca sımdı 52 kıloyum ustunden 7 yıl gectı

Ben 74 küsür 75 küsürden 58.5 düştüm. Şuan 59um. Yaklaşık 2.5 ayda verdim. Çok aç kaldım çok.. Aç kalmaktan başka çaresi yok.

24 kilo veren biriyim fakat 1-2 ayda değil 3 sene kadar sürede spor ve diyet ile sağlıklı şekilde... Şimdiden MUTLULUKLAR :KK9:

tamamen düzenli ve kalite beslenerek zayıflaya bilirsiniz :KK70:
vucudunzuu soba gibi düşünün bişeyler atcaksınzı ki yancak ( ama o bişeyler plastık olmuycak mesela yag gibi)( kömür olcak et gibi )

X