ARAMIZDAKİ ÇEKİM

tatlım senin canın sağolsun. boşver erkekler zaten yalancı biliyoruz. bugün seni seviyorum der yarın başkasını.
en güzeli tadını çıkar. bolşans.
NOT: benim yerime de yap. bu ara hayatımda kimse yok da.

Kusura bakmayın ama şuan o adam için kolay elde edilebilir bir vajinadan fazlası değilsiniz. Seni hayatımda istemiyorum ama ateşim başıma vurdu gel beni söndür kafası. Evlenmeden cinsellik kişinin kendi tercihidir ama seni hayatında istemeyen adamın ihtiyaçları için seni arayp işini görünce, bırakması bambaşka birşey. Seninde niyet sırf cinsellik olsa gene kendi tercihin ama sen olayı ten uyumu gibi romantik cümlelerle kafanda bambaşka yaşıyorsun. O adam senin gibi kolay cinsellik yaşayabileceği hoşlandığı birini bulsun yüzüne bile bakmaz. Kimseye kendini kullandırma.

tatlım senin canın sağolsun. boşver erkekler zaten yalancı biliyoruz. bugün seni seviyorum der yarın başkasını.
en güzeli tadını çıkar. bolşans.
aynen öyle hahaahaahaha. derhal bu kafaya giriyorum... desteğin için teşekkür ederim...

bu çekimin ömür boyu sürmeyeceğine yemin edebilirim ama ispatlayamam ya da şöyle diyim çekimi kuvvetli bi başkası gelene kadar sürecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…