Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

öpüşme olayı biraz erken olmus sanki.
bence daha fazla mesaj atmayin bu sefer iyice egosu kabaracak.
zamana bırakın.
Birde benden size tavsiye birseyi kaybetmek istemiyorsaniz bastan ipleri eline almayi bilmek gerekir yani iliskilerde kuralci olmak gerekiyor bazen. Ornegin o her istediginde bulusmamak gibi.

Hakkımda yanlış düşünmesini istemiyorum
Maalesef hakkınızda düşünmesi gerekeni zaten siz arabadan indikten sonra düşünmüştür emin olun.
yazdıklarıma kırılmayın ben biraz gerçekçiyim.
Ne yazacaksınız mesela hakkınızda yanlış düşünmemesi için ?
etkilendim öptüm
bir anlık gaflete kapıldım öptüm
sorun öpüşmek miydi
ben her konuştuğumla 3 günde öpüşmedim
beni yanlış tanıma falan mı?

bence hiç bir şey yazmayın, yazmayın ki aciz biri olduğunuzu düşünmesin

Maalesef hakkınızda düşünmesi gerekeni zaten siz arabadan indikten sonra düşünmüştür emin olun.
yazdıklarıma kırılmayın ben biraz gerçekçiyim.
Ne yazacaksınız mesela hakkınızda yanlış düşünmemesi için ?
etkilendim öptüm
bir anlık gaflete kapıldım öptüm
sorun öpüşmek miydi
ben her konuştuğumla 3 günde öpüşmedim
beni yanlış tanıma falan mı?

bence hiç bir şey yazmayın, yazmayın ki aciz biri olduğunuzu düşünmesin
Ya çok kötü hissediyorum kendimi instagramdan hala takip ediyoruz birbirimizi silmeli miyim peki ?

3 gün..el insaf, uc gunde bu baglanma nedir? Sac boyasının rengi uc gunde oturmuyor, uc gunde asık olmak?
Flört opusme bulusma gezme tozma ılıskı yasanabılır mı diye İcinde bulunduğumuz sure. Denemıs olmamıs. Normali bu. Anormal bi durum yok.
Bayilarak okuyorum yorumlarini kiz supersin

Ya benim iyice kafan karıştı gerçekten. Demek ki oynadı benimle gitti...
Oyle dusunme soyle dusun bastan kendini gosteersi ya 1 sene sonra iyce baglasaydin da bu sekilde gtseydi napardn? Haftasina kalmaz unutursun. Unutmalisin da bole bi adami zaten

Oyle dusunme soyle dusun bastan kendini gosteersi ya 1 sene sonra iyce baglasaydin da bu sekilde gtseydi napardn? Haftasina kalmaz unutursun. Unutmalisin da bole bi adami zaten
Boşluğumda denk geldi ondan böyle bağlandım. Doğru 1 sene değil 1 ay bile olsaydı daha beter olurdum..

Etkilenmiş olabilirsiniz ama böyle romantik komedi filmindeymiş gibi her küçük şeyden anlam çıkartıp hızlıca bağlanırsanız aslında kendinizde de olmayan duyguları zorla yaratırsınız.
Ayrıldıktan sonra yıllarca peşimi bırakmayan (hala bırakmadı) sapık, psikopat eski sevgilimle tanışmadan önce hemen her gün önünden geçiyormuşum, ikimiz de farkında değildik. Sevgili olduk daha sonra bir sürü ortak geçmişimiz çıktı, kuzeni lisede sürekli bizim sınıfa gelip duran bir çocuktu falan fişman. İstersem böyle bir sürü bağlantı çıkartabilirim olayı romantikleştirmek istersem.
Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.
Şu an ki sevgilimle ikinci buluşmamızda öpüştüm, yakınlaştım. Daha öncekilerle böyle bir şey yapmamıştım. Sevgilim sığ bir insan olmadığı için de acaba bana gelene kadar kaç erkek öptü diye düşünmemiştir.
Vereceğiniz tek değer “el değmemişlik” olunca siz de haklısınız böyle düşünmekle. Başka ve tek kullanımlık olmayan özellikleriniz olsaydı böyle düşünmezdiniz.

Üçüncü bulusmamda üç saat öpüşüp ardından üç yıl ciktim. O değildir yani. Yatmamis sonucta.Adamda ten uyumu olmasa saatlerce opusmez. Büyük ihtimalle sansar erkek ve love bombing yapmış. Peşinden koş istiyor. Sen kendini çek geri. Love bombing ve sansar erkeği bı araştır

Üçüncü bulusmamda üç saat öpüşüp ardından üç yıl ciktim. O değildir yani. Yatmamis sonucta.Adamda ten uyumu olmasa saatlerce opusmez. Büyük ihtimalle sansar erkek ve love bombing yapmış. Peşinden koş istiyor. Sen kendini çek geri. Love bombing ve sansar erkeği bı araştır
Onlar ne olaki bacım

X