Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Bakın benim anlatmak istediğim o değil; ben kimseyi yadırgamıyorum yargılamıyorum da . İster öpüşür ister sevişir beni ya da bizi ilgilendirmez ki.. Benim söylemek istediğim konu tam olarak sizin bahsettiğiniz durum.
Sizin sevgiliniz sığ düşünceye sahip olmayan, geniş bir düşünceye sahiptir.
Ama konu sahibinin konuştuğu arkadaş belki sığ, dediğiniz gibi el değmemiş biri olarak düşünmesi.
2 evlilik yaptım neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum çok şükür. vereceğim ya da verdiğim değer el değmemişlik asla değil eğer erkekler de böyle bir hatun bekliyorlarsa zaten bulmaları çok zor.
Sadece kızlar, kadınlar biraz ağır hareket etmeli BANA GÖRE ! bu BANA GÖRE ! sizin düşüncenizi yargılamıyorum, ya da x kişininkini kimse de benim düşüncemi yargılayamaz. Ben ya da eşim de el değmemişliğe önem vermiyoruz. Öyle olsaydı 2 . evliliğimi bekar hiç evlenmemiş bir adamla yapmazdım.

Anlatmak istediğimi anlayın, Sevgiler..

Evet 2 saat öpüştük diyebilirim. Ten uyumu olmasa o kadar öpmezdi dimi? Peki bu adamdan bişey olmazdı yani dimi? 3 ay sonra da öpsem bu adam çekip gidecekti ?

Tam da lafları ağzımdan almışsınız.

Her zamanki gibi gene kadına yükleniyoruz, erkekte kabahat yok. 3 günde de öpüşür 3 saatte de kime ne? Ya adamda cinsel sorun varsa? Ne biliyorsunuz sorunsuz olduğunu? Hemen ay bak 3 günde öpüştün ondancılar geliyor. Erkeklerin hepsi cinsel açıdan kusursuz değil, kabullenin artık bunu ve hep suçu kadınlara atmaktan vazgeçin.

Hee bu aradaa :) Tek kullanımlık özelliğimi kaybettiğim halde 2. de bekar adamla evlendiğime göre demekki tek özelliğim tek kullanımlık değilmiş :) Sevgiler canım..

sebep gerçekten buysa, böyle gerikafalı bir ortadoğu sığırından en başta kurtulduğu için şükretmeli.
İşte bunu söylüyorum arkadaşım bende.. Kimi insan bunu sorun etmez.. ama kimi erkek bunu problem haline getirebilir. Ben bir sebep olarak bu yorumu yaptım.
Aklıma gelen buydu. Bana göre bu

Adam ağır dengesiz, ve canım istemiyor diyecek kadar da kaba.
Ve siz de şunları görüp 3 günlük adama bir şeyler hissediyorsunuz.
Siz aşkı, romantizmi özlemişsiniz, bir öküzden romeo yaratmaya çalışmışsınız.
Merak etmeyin birkaç güne geçer.

Evet dedim ya o duyguları özlemişim diye ondan böyle üzüldüm.

El değmemişliğe önem veren adam öpüşmesin o zaman.
Konu sahibi de (eğer bu sebepten aramayı kesmişse karşı taraf) sığ bir insandan kurtulmuş olur.
Karşımızdakinin değer yargılarına göre yaşayamayız. Canı istemiş öpüşmüş.
Kendini çekip ağırdan alınca mı garantilemiş olacak. Ayrıca bunun da garantisi var mı? Kimine göre 3 gündür kimine göre 3 sene.

Aslında aynı dili konuşuyoruz, sadece farklı okuyoruz bence mesele bu.
Aynı şeyi söylüyoruz anlamak zor değil ben neden öpüştün, öpüşmemen lazım vs demiyorum..
Şöyle düşün kadın 28 yaşında 3 günde tanıdığı adamla öpüşüyor. Herif ağır manyak böyle şeylere takıntılı ve kızı denedi. Sonucunu gördü, yol yakınken canım istemiyor dedi vazgeçti.
Bunu anlatmaya calısıyorum her erkek modern olmak ya da geniş düşünmek zorunda değil..
Ayrıca 3-5 ay tanıyıp öpüştüğün adamla, 3 gün tanıyıp öpüştüğün insanı aynı kefeye koyamazsın.
3 günlük belki karakter olarak daha güçlüdür adamdır, okey bunu bilemezsin.
ama 3 gün çok kısa bir süre arkadaşım.

Ne de güzel demişsin.. gitmek isteyen bu sefer 30 yaşındaki insanın kendini ağırdan satmasıylamı diyip de gidebilir. Denildiği gibi dengesizmiş o da benim şansıma... öpüşmekten sonra gitmesi denk gelmiş ya da başkası vardı sonuçta 3 gün bi de böyle düşünmem lazım sanırım

Ben ne düşünceğimi şaşırdım. Kendimi suçlamaktan canım acıyo artık

Tek suçunuz fazla kaptirmaniz.
Aynı anaokulunda olmanızın size ne gibi bir getirisi olur ilişkide?
Söyleyeyim, hic.
Tatlı tesadüfler güzel.
Güldünüz geçtiniz, hayata bakış acınız?
Neler ortak?
Gelecekte ne hayal ediyorsunuz?
Bir ilişkiden beklentileriniz ne?
Siz uzun vadeli bir ilişki mi hayal ettiniz? Adam sizinle aynı şeyi istiyor muydu?
Muhtemelen hiç biri hakkinda fikriniz yok.

Olmayabilir ama sizin beklentileriniz de olmamasına göre şekillenir.
size göre bir davranış biçimi sergilemediginiz için bu noktaya geldiniz
Kendinizi tanımanız için bir fırsat olmuş.
Demekki hızlı giden ilişkideki hayal kırıklığı sizi uzuyor. Bir dahaki sefere temkinli davranirsiniz.

Kendinizi suçlamayın, adami da arayip sormayin, varsa bir ihtimal, birakin adim ondan gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…