Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Adamın resmen niyeti yokmuş... Yoksa gerçekten değer veren adam o kadar uzun öpüşmeden sonra etrafınızda tekrar buluşmak için ne yapacağını şaşırması gerekirdi... Bence kesinlikle ne ara ne sor instagramdan da takipten çık. Nedenini sorarsa da "senden soğudum de" geç vakit harcamaya değmez bence
Ben de fikir degistirdim; bence de çık takipten, o da seni takip edemesin..

Bir de diyelim ki senden bi anda sogudu, bazen insan nedensiz soguya da bilir, hadi buna okey diyelim de bulusmak istemeyip, son dakka plani iptal edip, haber bile vermeyip ulasilinca cevap olarak "canim istemiyo" demek tam bir ayılık, edepsizlik, sevimsizlik.. Kibarca, insanca uzaklasmanin da yolu var.. Yani sen opussen de opusmesen de bu herifle hayal ettigin ideal aşk/ilişki gerceklesmeyecekti..
Bu tip hanzolar boyledir bi de; basta mukemmel erkek gibi gorunup kadinin aklini başından alirlar, kendilerine bağlarlar, sonra da baslarlar psikolojik eziyete..
Bundan sonra daha yavas ve dikkatli olmaya calis..
Resmen psikolojik eziyet dünden beri düşün dur sorgula noldu da soğudu gitti diye...
Psikolojim iyi değil demek kadar saçma bi sebep olamaz ya psikolojin 3 gün once iyiydi de 3 gün sonra mı bozuldu. Delikanlı bi olamayacak kadar aciz insanlar

Adamın resmen niyeti yokmuş... Yoksa gerçekten değer veren adam o kadar uzun öpüşmeden sonra etrafınızda tekrar buluşmak için ne yapacağını şaşırması gerekirdi... Bence kesinlikle ne ara ne sor instagramdan da takipten çık. Nedenini sorarsa da "senden soğudum de" geç vakit harcamaya değmez bence
Şuan saçma sapan karı kız takip edip beğeniyor...
Adamın hiiiiç umru değil. Kaldığı yerden devam ediyor.

Umursamamazlık havası vermek için. Yazarım diye bekliyodur kesin yazmayarak bu sefer ben onu dumura uğratmak istiyorum. Ya ne bilim onunda değersiz olduğunu ona hissettirmek istiyorum bi şekilde

Umursamamazlık havası vermeye çalışırken kendini yiyip bitiriyorsan, o zaman olaya bakış açın hala yalnis. Hala o aslında durumun kontrol altında. Sen hala kendini yiyip bitiriyorsun, çünkü şu anda kendini yargılıyorsun ve egon durumu bırakmak istemiyor. Bu seni sağlıklı bir yere getirir mi? Hayır. Sen sadece kızarmış gözlerle hala onu takip etmeye devam edersin. O başka avlarin peşine düşmüştür bile çoktan. Yedekte durmak istemiyorsan durumu birak

Umursamamazlık havası vermeye çalışırken kendini yiyip bitiriyorsan, o zaman olaya bakış açın hala yalnis. Hala o aslında durumun kontrol altında. Sen hala kendini yiyip bitiriyorsun, çünkü şu anda kendini yargılıyorsun ve egon durumu bırakmak istemiyor. Bu seni sağlıklı bir yere getirir mi? Hayır. Sen sadece kızarmış gözlerle hala onu takip etmeye devam edersin. O başka avlarin peşine düşmüştür bile çoktan. Yedekte durmak istemiyorsan durumu birak
Sadece ben mi çıkayım yoksa onunda beni takip etmesini engelliyim mi ?

Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.
Ya bak boyle dusunen adam namusu bacak arasinda arayan adam oluyir. Sonra ilk gunden opusmemis ama pek cok seyi daha once yapmis zihnen fahise bir kadinin yalanlarina kaniyor ya da cinsel birlikteligi surtunme yoluyla yasayip hicbisey yasamadim al bu da kaniti diyen kadinlar neyse Oldugun gibi davranmamak o adam ne dusunuyor diye yasamak bana hep zul geliyor. Bu sadece bir adam icin de degil herkes icin de gecerli. Esimle bir bar ortaminda tanistim arkadasimin arkadasiydi ertesi gun ondan hoslandigimi soyledim ertesi gun bulustuk. Zerre rol yapmadim ben icimden nasil geliyorsa onu yasadim. Simdi beni taniyanlara esimle tanisma hikayemi anlattigimda sasirip kaliyor. Namazinda orucunda olan birinin barda ne isi var diyorlar. Pisman degilim eger onlari yasamasaydim simdiki ben olamazdim. Hani bir soz vr ya gunahimi bilebilirsin ama tovbemi asla diye o hesap.
Takilmayin boyle mevzulara ask ve hayat taktik islemeyen konular... Bir nehir gibi akiyor gidiyor iste...
Konu sahibi 3 gunluk adam bosver gitsin. Hayatina bak. Valla okadar kisa ki an dedigin. Dogru adam degilmis demek ki... Hayirlisi ileridedir... 😁

Çıkayım mı yoksa hiç umursamıyo gibi mi yapayım kendini iyice bişey sanmasın. Gerçi şuan sürekli birilerini takip edip beğeniyo sinirim bozulmuyo değil ama ölü taklidi yapmak belki daha iyi olur
Bence takipten çık, engelle engeli kaldir yani, giremesin profiline.. Sorarsa da "tavırların cok rahatsiz ediciydi, takipleşmek de istemedim, çıktım" dersin kisaca, buz gibi bi tavirla..
Sakın ama sakın kendini anlatmaya, ispatlamaya çalışma.. Iste esas o zaman bi havaya girer..

Böyle başlıklar baya cahil turnusolu gibi oluyor. Kadın dediğin şöyle olmalı... 3 günde öpüşülmez... erkekler böyle düşünür... her erkek modern olmak zorunda mı... şimdi bunlara ne anlatsan boş işte.
Konu sahibi adam bu zihniyetteyse oturup kukuman kuşu gibi niye böyle oldu diye üzüleceğine zamanını boşa harcamadın diye sevin.

Bence takipten çık, engelle engeli kaldir yani, giremesin profiline.. Sorarsa da "tavırların cok rahatsiz ediciydi, takipleşmek de istemedim, çıktım" dersin kisaca, buz gibi bi tavirla..
Sakın ama sakın kendini anlatmaya, ispatlamaya çalışma.. Iste esas o zaman bi havaya girer..

Bu adama her attığı mesaj boşuna. Sizin tavsiye ettiğiniz gibi cevap vermek de boşuna. Böyle adamlari sessizliğe gömmek lazim. Zerre enerjiyi haketmiyorlar çünkü

Acaba ağzın mi kokuyordu ne bileyim opusmeden sonra böyle olması çok tuhaf geldi.

X