Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

amannn terk edecek adam öpüşse de sevişse de sevişmese de öpüşmese de terk eder. bence bunun altında çok çok farklı şeyler var.

tanıştığim gun derin hisler besleyip öpücükle taclandirip sevgili olabilen birisi olarak sizin onu opmenizi yadirgamadim. Herkesin ahlak anlayisi kendine.
sahsen ben "aman benden once de mi boyle yapmış, yok kac kisiyi opmus bilmemnaapmis" cetelesi tutan insanlarla asla olmam. Zaten beni 15 saniye taniyan erkek de bunu istemeyecegimi bilir.
O yuzden sizi yargamiyorum kesinlikle.
Ama erkek klasik turk erkegi gibi geldi. Bunlara naz yapmak- pesinden kosturmak- aysen grudanin filmde dediği gibi "annem nikahtan once goster ama elletme dedi" modunda takilmak yarar :))
Adam belli ki iliskiyi kacma kovalama-elde etme haliyle seviyor.
"Beni kullanmak mi istedi" diye de dusunmeyin bile cunku oyle bir niyeti olsa biraz daha yalanci romantik takilir vuslata ererdi. Bu adam birden sogumus. Demek ki fareyi yakalayinca oyun bitmis onun icin
Hic sevmedigim insan tipi ...
Bence bir adim bile atmayin. Size kapisini kapatan bir insanin ziline israrla basmayin. Kendini bi poh sanmasina sebep olur. Zaten elde ettigi icin hevesi kacan bir adam. Ustune duserek daha da bunaltirsiniz.
Bence o 1 adim cektiyse kendini siz 2 adim cekin. Ona asla yazmayin da kankaniza ondan bahsedin mesela. O bikarsa burada "farzet ki o burayi okuyacak" topigine yazin ona demek istediklerinizi. Hatta ask mesk topikleri oluyor. Oraya konu acin cocuk akliniza geldikce buralarda takilin. Ama ona yazmayin.
Mesajlarina hemen de donmeyin. Asil mesafeyi siz koyun. O sizin gonlunuzu almaya calissin.
He almiyorsa da yallah şoför yallah sarkisiyla ugurlayin. Yapacak birsey yok.
En azından kalbinizin yeniden attigini ogrendiniz. Bu da guzel birsey
Yaaa ne de güzel yazmışsınız.evet elde edene kadardı onun tüm çabası. Yatmaya dair en ufak bi hamle hareket düşünce konuşma dahi olmadı. Sadece o an öyle gelişti ve öpüştük. Ve işin ilginç tarafı beni o dakka eve bırakırken ben bişey olduğunu ve büyünün bozulduğunu o adamın gideceğini anladım. Sordum hatta uykum geldi falan dedi bana. İnanmadım ben tabi 24 saat göçmeden de olan oldu. Sordum psikolojim iyi değil senlik bişey yok diye komik bi kılıf uydurdu işte. İnstagramdan ama dünden beri takip ediyo birilerini. Dediğiniz doğru bazen yatmak bazende sadece öpüşmek oan nasıl gelişiyosa. Elde edip çekip gidiyor.

Kolay lokma gibi söylemlerim yok ama o adamın yerinde olup kafasının içini okuyamayız.
Sen kendini sev onun düşüncesi onu bağlar.
Kendileri cinselliğe düşkün olup hemen sevişince öpüşünce sorun yok, biz yapınca namussuz mu oluyoruz, ama kendime saygımdan dolayı benimle sadece cinsellik paylaşmak isteyen ya da 3 günde öpen adamı ben istemem. Sırf cinsellik amaçlı başlayıp evlenen çift de vardır ama burda kişiler dürüsttür.
Yargılamamak gerekiyor o yüzden yapmam dediğim herşeyi itina ile yaptım.
Mesaj yazma bu arada kendini tut ilişkide taktik lazım bence 👍

Bazı erkekler dış görünüşte modern olsalar da hemen öpüştü bak bu kızdan hayır gelmez diyebiliyorlar. Bu bir sebep olabilir.
Ya da yan cepte daha çekici bulduğu biri vardı ve aniden görüşmeye başladılar.

Yani 4 senedir beklemişsin tam işte bu derken böyle olmuş üzüldüm ama yoluna devam etsen iyi olur. Bence arama sorma onu...
Evet 3yıllık ilişkimden sonra ilk defa birine kalbim çarptı yıllar sonra benimde üzüldüğüm bu oldu.
Aramıyorum zaten aramam da. Arasa da açmam zaten sadece dengesiz biriymiş ben erken hayallere kapılmışım. Ama onun şerefsizliğiymiş.

Evet 3yıllık ilişkimden sonra ilk defa birine kalbim çarptı yıllar sonra benimde üzüldüğüm bu oldu.
Aramıyorum zaten aramam da. Arasa da açmam zaten sadece dengesiz biriymiş ben erken hayallere kapılmışım. Ama onun şerefsizliğiymiş.
Böyle de düşünmeyin. Herkesin kendince bir yapısı düşüncesi var işte. Sizin için hayırlısı olan olmuş ve size uymayacak birisinden kurtulmuşsunuz daha ne istiyorsunuz? Yaşadığınız o güzel 3 günü hatıra kutunuza koyun ve yola devam. Böyle öfkelenmek sadece size zarar verir...

Dışarıda milyonlarca erkek var ve birisi sizin için bekliyor! Onu bulun...

Kolay lokma gibi söylemlerim yok ama o adamın yerinde olup kafasının içini okuyamayız.
Sen kendini sev onun düşüncesi onu bağlar.
Kendileri cinselliğe düşkün olup hemen sevişince öpüşünce sorun yok, biz yapınca namussuz mu oluyoruz, ama kendime saygımdan dolayı benimle sadece cinsellik paylaşmak isteyen ya da 3 günde öpen adamı ben istemem. Sırf cinsellik amaçlı başlayıp evlenen çift de vardır ama burda kişiler dürüsttür.
Yargılamamak gerekiyor o yüzden yapmam dediğim herşeyi itina ile yaptım.
Mesaj yazma bu arada kendini tut ilişkide taktik lazım bence 👍
Yok yazmam bundan sonra asla bende ondan soğudum çünkü haketmedim o duruma düşmeyi. Son dakkaya kadar görüşceğimizi sanıp bana ben gelmicem demesi açıklama dahi yapmaması hiç hoş değildi. Psikolojisi iyi değilmiş. Benlik bişey yokmuş yalanlara baksana.

Klasik bahane :)) ıssız adam sendromuna tutulmuş.Boşver gitsin o zaman
BEn ona bunu demiştim biliyomusunuz :) benim uzun ilişkim olmadı dediğinde bende ıssıaz adam filmini izledin mi diye şakayla karışık bi soru sormuştum. 30 yaşında adam şaşırmıştım uzun ilişkisinin hiç olmamasına

Eşimle her görüşmemizde yakınlaştık,ben eve çık ,dışarda olmuyor bu işler diye başının etini bile yedim bi aralar😅 Bu işin öpüşmeyle alakası olduğunu sanmıyorum siz her ihtimale karşı bi ağız diş mide vs bakımınızı yaptırın ama ağız kokusu filan da olabilir bak

BEn ona bunu demiştim biliyomusunuz :) benim uzun ilişkim olmadı dediğinde bende ıssıaz adam filmini izledin mi diye şakayla karışık bi soru sormuştum. 30 yaşında adam şaşırmıştım uzun ilişkisinin hiç olmamasına
ya aynen..uzun ilişkisi olmamış olabilir bunu anlarım bile bir yerde ama şu standart "benim sorunlarım var" bahane kafasını hiç anlamam.açık açık söyle ne derdin varsa..en fazla,en kibar şekilde arkadaş kalalım bahanesini söyler ,sen de anlarsın ki benden hoşlanmadı ve yürür gidersin..."Sorun sende değil bende","benim sorunlarım var","bilmediğin şeyler var","ben çok yara aldım" bla bla bla...

EVET bende böyle düşünüyorum ama ne acaba?
Vur kaç taktiği uygulayan bi erkek belki de dicem de benimle yatmadı ki sadece öpüştük yani. Yatsak hadi onu anlarım hiç sorgulamam ama 3. Günde öpüştük ve adam 360 derece döndü
whatsapp ı olup kullanmayan ben görmedim, ya sevgilisi var ya da çekindiği biri var. seninle de işlerin böyle olacağını tahmin etmedi büyük ihtimalle, bir anda kaptırdığını hissedince de direkt geri çekti kendini.

ya aynen..uzun ilişkisi olmamış olabilir bunu anlarım bile bir yerde ama şu standart "benim sorunlarım var" bahane kafasını hiç anlamam.açık açık söyle ne derdin varsa..en fazla,en kibar şekilde arkadaş kalalım bahanesini söyler ,sen de anlarsın ki benden hoşlanmadı ve yürür gidersin..."Sorun sende değil bende","benim sorunlarım var","bilmediğin şeyler var","ben çok yara aldım" bla bla bla...
Şu mübarek günde Allahından bulsun. İnsan sandık değer verdik psikolojim iyi değil diyip sıyrıldı sanıyo çünkü o tip erkekler için ne önemi varki. Karşısındaki üzülmüş, kendini değersiz sanmış umrunda mı değil
O keyfine bakıyo sonra da eyvallah bile demeden çekip gidiyo

Şu mübarek günde Allahından bulsun. İnsan sandık değer verdik psikolojim iyi değil diyip sıyrıldı sanıyo çünkü o tip erkekler için ne önemi varki. Karşısındaki üzülmüş, kendini değersiz sanmış umrunda mı değil
aynen,bu tipleri Allah a havale edip yoluna bakacaksın

Evet 2 saat öpüştük diyebilirim. Ten uyumu olmasa o kadar öpmezdi dimi? Peki bu adamdan bişey olmazdı yani dimi? 3 ay sonra da öpsem bu adam çekip gidecekti ?

Hanımlar boşuna tartışmış poncikvegece poncikvegece isimli üye o düşünceyi savunmamış karışdaki erkek o düşüncede olabilir demiş. Herkesin demek istediği ortak, kadınlar özgürdür isterlerse tanıştıkları an beraber olabilirler, ayrıca tek başlarına yapmıyorlar bunu erkeklerde aynı durumda oluyor. Sizin karşınızdaki kişi sığ düşünceli olabilir, ten uyumu olmamış olabilir, kaçan kovalanır durumu olabilir. Herşey olabilir. Ancak şunu aklınıza kazıyın, siz öpüşmeseydiniz de bir gün bu durumda kalacaktınız. Sadece ertelenecekti ancak sığ düşünceli olan adam geçmiş sorgular, ten uyumunu yakalamayan adam evlilikten cayar, sizi cepte görmeye başladığı an kaçmaya çalışır gibi gibi... Üzmeyin kendinizi.

Sizden hoşlanmamış yoksa arardı illaki. erkek sonuçta en azından birlikte olmak isterdi ama etkilenseydi dahasını düşünme bile

benim düşüncemde şu bi anda kestirip attıysa altında ben başka bişey ararım
Mesela daha önce yaşadığı bir ilişkiyi unutamadığı için o anda bunu hissettiğini düşünüyorum
Hatta neredeyse yüzde yüz diyebilirim
Bence bu durumu bir araştırın

Belki ağzınız kokuyordu soğudu buda olabilir..

Ayrıca 3 günde öpüşmek nedir?

benim düşüncemde şu bi anda kestirip attıysa altında ben başka bişey ararım
Mesela daha önce yaşadığı bir ilişkiyi unutamadığı için o anda bunu hissettiğini düşünüyorum
Hatta neredeyse yüzde yüz diyebilirim
Bence bu durumu bir araştırın
Nasıl araştırabilirim ki? Öyleyse de daha da ileri gitmeden iyiki bitmiş

X