Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Konu sahibi gelisme olursa bize yaz. Sakin o yazmadan sen yazma bisi. O sana yanasmaya calisirsa el birligiyle bi plan yapip seni uzdugu kadar onu uzeriz👌

şok olarak okudum yazılanları. kadının kadına ettiğini çoğu kez erkekler etmiyor.

konu sahibi, üzülme. belki de 3 ay sonra karşına bambaşka biri, hayatının aşkı çıkacak. kuvvetle muhtemel 4 senedir aradığını bulamamanın etkisiyle biraz hoşuna gidebilen birini gözünde büyüttün.
emin ol yarın öbür gün gülümseyerek anacaksın.
peşine düşme de o kişinin. sen samimi olmuşsun ki bu en büyük erdemdir.
değerini bilirse gelir. bilmezse de keyfi bilir.

Aksi de olabilir, adamın belki de hormonları hiç harekete geçmedi, belki cinsel sorunları var (başıma geldi ondan biliyorum ), her erkek ultra güçlü değil ya da tam olarak sağlıklı değil cinsel açıdan.
Hahahaha mümkün😂

Konu sahibi gelisme olursa bize yaz. Sakin o yazmadan sen yazma bisi. O sana yanasmaya calisirsa el birligiyle bi plan yapip seni uzdugu kadar onu uzeriz👌
Sabah yazdım sadece engel olamadım sizle konuşmadan once böyle yapmanın nedeni ne bi tek onu merak ediyorum dedi bana sadece dedi ki senlik bişey yok benim psikolojim iyi değil. Akşamda yattım erkenden uyudum dedi. Bense tek kelime yazmadım üzerine

şok olarak okudum yazılanları. kadının kadına ettiğini çoğu kez erkekler etmiyor.

konu sahibi, üzülme. belki de 3 ay sonra karşına bambaşka biri, hayatının aşkı çıkacak. kuvvetle muhtemel 4 senedir aradığını bulamamanın etkisiyle biraz hoşuna gidebilen birini gözünde büyüttün.
emin ol yarın öbür gün gülümseyerek anacaksın.
peşine düşme de o kişinin. sen samimi olmuşsun ki bu en büyük erdemdir.
değerini bilirse gelir. bilmezse de keyfi bilir.
Çok samimi oldum hatta uzun zamandan sonra ilk kez ona hemde gözümde büyüttüm o yüzden dediğin gibi. Yok daha da ne yazarım ne çizerim. Ölü taklidi yapar önüme bakarım

onun birlikte yaşadığı ailesi karısı çocukları olmasın ? baktı ki öpüşmeden sonra mutlu son da gelmiyor, gazladı gitti. zaten whatsapptan da yazmıyormuş.
O kadar da değildir sanmıyorum ya. İnstagramı kendi hesabı gerçek yani adı soyadı fotoğrafı var. Evli değil ama başka biri olabilir.

Allah askina 3 gün nedir, 3 gün içinde bir insansan nasıl etkilenirsin? Ne konuşursun onu bırak öpüşmek zaten çok çabuk olmuş. Amacı tabikide takılmaktı bence.

Çok yazık vallahi ya, kadınlar bile böyle düşünüyorsa erkekler nasıl düşünüyordur kimbilir :duduk:
Şu 3 günde öpüştüysen soğumuştur'cular, kadın kendi kendini mi öpüyor?
Kadın bu sebepten soğumuyor da, erkek kim ki soğuyor?
Kadınlar ancak bu kadar kendini değersizleştire bilir.
Şuan ki erkek arkadaşımla ilk buluşmamızda, yaşamıştım.
Ve hala birlikteyiz,
Konu sahibi yaptığın yanlış bir şey değil, erkek arkadaşın sığ-ır.

Bilseydim ay sonra öperdim zaten öyle olsaydı daha mı değerli olcaktım acaba cidden anlamıyorum anlam veremiyorum.
Zamana bırak kendi yazarsa yazsın. Israrcı davranma kafasındaki çizdiği profili onaylayıcı olma. Biraz oda kafasını toparlasın gerçekten ne düşündüğünü zaman size anlatır. Kendi yazar eğer yazmazsa. Belkide böyle olması ve yollarınızın ayrılması gerekiyormuş. Bu hızlı duygu yoğunluğu güzel hisler çok fedakarlığa yol açacaktı sizin tarafınızdan belkide. Olumlu bakın.

İşte ben buna karşıyım yanlış davranışsa onada yanlış. Zaten içinize doğmuş ben o kalbe doğan hislere çok inanırım.

Neden ya ben esimle ilk gun opustum. Yok oyle bisey gercekten seviyorsa 3 u 5 i biri ikisi olmaz ya ya da ben taktik ustasi degilim. Ya takma kafana aramiyirsa arama...
aa illa taktik yapılcak. yoksa erkekler mazallah evlenmez bizimle..
kadının kadına ettiği işte..

Zamana bırak kendi yazarsa yazsın. Israrcı davranma kafasındaki çizdiği profili onaylayıcı olma. Biraz oda kafasını toparlasın gerçekten ne düşündüğünü zaman size anlatır. Kendi yazar eğer yazmazsa. Belkide böyle olması ve yollarınızın ayrılması gerekiyormuş. Bu hızlı duygu yoğunluğu güzel hisler çok fedakarlığa yol açacaktı sizin tarafınızdan belkide. Olumlu bakın.
Evet belki de birlikte de olacaktık ilerleyen zamanlarda ve o zaman bırakacaktı. Böylesi benim için daha hayırlı olmuş düşününce

Şu erkekler ne tuhaf hem öpmek ister hem öptü diye bu sorun teşkil eder. Öpmek isteme o zaman ulan ne zoru var bu kızın senin istediğini yapmasının. Dan..lak adam. Görüşme zaten bu kişiyle, 3 günde seni öpmüş sapık.

X