Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Konu opusmek veya opusmemek değil ...konu adamın karakter sahibi olmayışı ve kaba oluşu ....

Bence şöyle mesaj atın... Çok kabasiniz inşallah sizinde canınızı yakan olur deyip engelle ulasamasin sana

Konu opusmek veya opusmemek değil ...konu adamın karakter sahibi olmayışı ve kaba oluşu ....

Bence şöyle mesaj atın... Çok kabasiniz inşallah sizinde canınızı yakan olur deyip engelle ulasamasin sana
Allahından bulsun be arkadaşım ne diyim. Daha yazmam bişey Allah bunun acısını kat kat çıkarsın dilerim

Konu sahibesi aranizda bir iliski hesapla kitapla taktikle olacaksa bosverin hic olmasin. Icinizden geldigi gibi yapmissiniz, en iyisini yapmissiniz. Karsinizdaki garip bir cins. Bosverin buraya konu acmaya degmez.
Paylaşmasaydım daha kötü hissedicektim. Şuan içim soğudu en azından daha iyi hissediyorum. Kendimi suçlamayı bıraktım en azından onun şerefsizliği bunu biliyorum artık

aa illa taktik yapılcak. yoksa erkekler mazallah evlenmez bizimle..
kadının kadına ettiği işte..
Valla evlenmezsek de olurdu esimle yanima kar alirdi yasadigim duygu zerre dusunmedim esimle evlenmeyi hayal kurmadim anlik yasadim hatta esim ilk ay yazin tatile gideriz demisti yaza kalir miyiz bakalim demistim adam dumura ugramisti. Anlik yasamak askin ta kendisi bence.

Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.
Onlarda o yaşa kadar bir sürü kızla öpüşüypr sevişiyor kadın olunca Ne oluyor Yani

Sevgili Hazal
En son yazdığından bana sanki görüştüğün kişinin hayatında başkası varmışta, seni araya almış gibi geldi.
Seninle öpüşünce de vicdan yaptı aklı sıra.
Yoksa hangi devirde insan whatsapp tan konuşmaz bana mantıksız geldi.
Belki adam kendini farklı tanıttı sana.
Unut gitsin.
Ders olur sana :KK200:

Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.

Hayatınızı içinizden geldiği şekilde değil de erkeklerin ne düşünüp ne hissedeceğine göre yaşamak zor olmuyor mu?
Bir de 3 günlük adam yani.
Sizin dediğiniz gibi; 3 hafta değil, 3 ay değil, 3 yıl değil... Altı üstü 3 günlük adam. Ne düşünürse düşünsün.
3 günlük adamların keyfine göre mi planlayacağız hareketlerimizi?

Ben sevgilimle ilk buluşmamda öpüştüm ondan öncede 20 gün falan konuşmuştuk. Ne var?
8 aydır birlikteyiz birbirimizi tanıdık hiç aaa bu hafif kız falan da demedi
Aramızda sıcaklık oldu öpüştük
Konusunu bile yapmadık yani
Bunun için ayrılcaksa ayrılsın ya
Boşver içinden geleni yaşamışsın
Belki sen fazla yoğun olunca adam hemen kız beklentiye girdi deyip geri çekti kendini
Belki ten uyumu olmadı fazla
Belki başkalarıyla da görüşüyor
Bilemezsin
Belkide burdaki kadınlar gibi aaa ilk günden öptürdü yanlış insan falan dedi
Amannn neyse ne boşver
Peşine düşme şunun
Düşer yakında zaten

Bu durumun öpüşmenizle alakalı olduğunu sanmıyorum. Öyleyse bile öpüşünce beklediği elektriği yakalayamamış olabilir.
Yok burada bahsedildiği gibi "bu kız kim bilir kimlirli ipişti" diyecek bir adamsa şimdiden bitmesi iyi olmuş. Öyle adamı ne yapacaksınız zaten?

Ama bence tek görüştüğü siz değildiniz. "Psikolojim iyi değil" demiş ya, onun alt metni genelde "Canım ben bir etrafı dolaşayım. Sana dönersem de psikolojim düzeldi derim" oluyor.
3 günde fazla bağlanmışsınız. Uğraşmayın, bırakın gitsin.

Son düzenleme:
Adamdan da mideniz bulandı mı? Sadece kadına mı?

Ooo türk erkeği, mükemmel varlık...önüne gelenle yatsın kalsın, deneyimli koca, ne güzel işte, aranan kazanova olur...ama kadın anlık bir hisle, kendini öpmek isteyen bir adamla öpüştü diye, hemcinsinin midesini bulandırır..
Ewet iki tasaf icinde ayni sekilde duaunuyorum. Erkek yapar gibi sacma bir dusinceye sagip degilim. Sadece kadinlarin ayaklarinin altina cennet serilmisken kendilerini bu sekilde somurmelerine izin vermelerini anlamiyorum. Bu olan anlik his bilmem ne degil. Kadina olan sayginin azalmasina izin vermek

Valla evlenmezsek de olurdu esimle yanima kar alirdi yasadigim duygu zerre dusunmedim esimle evlenmeyi hayal kurmadim anlik yasadim hatta esim ilk ay yazin tatile gideriz demisti yaza kalir miyiz bakalim demistim adam dumura ugramisti. Anlik yasamak askin ta kendisi bence.
zaten taktikle kurulan her ilişki büyük patlıyor. kendin olmak en güzel iletişim, en sağlıklı aşk bana göre de..

Adami tanimiyoruz ki..
"Elde ettim, hevesim kacti" diyen bir ayı zihniyet olabilir..
"Öpüşmesini begenmedim, ten uyumu yok" diyen biri olabilir..
"Benden once kimbilir kimleri öptü" diyen bi takintili da olabilir..
Her sey olabilir ama ne olursa olsun tavrı, davranisi cirkin, itici.. Sana kendini degersiz ve berbat hissettirme hakkı yok.. Bi daha guvenebilir misin bu kişinin sicakligina, samimiyetine?
Sessiz kal derim ben, sosyal medyada da ayni sekilde.. Yazarsa da, "bana kendimi kotu ve degersiz hissettiren biri ile konuşmak bana gore degil" filan diyip kisa kes bence..

Adami tanimiyoruz ki..
"Elde ettim, hevesim kacti" diyen bir ayı zihniyet olabilir..
"Öpüşmesini begenmedim, ten uyumu yok" diyen biri olabilir..
"Benden once kimbilir kimleri öptü" diyen bi takintili da olabilir..
Her sey olabilir ama ne olursa olsun tavrı, davranisi cirkin, itici.. Sana kendini degersiz ve berbat hissettirme hakkı yok.. Bi daha guvenebilir misin bu kişinin sicakligina, samimiyetine?
Sessiz kal derim ben, sosyal medyada da ayni sekilde.. Yazarsa da, "bana kendimi kotu ve degersiz hissettiren biri ile konuşmak bana gore degil" filan diyip kisa kes bence..
Çok değersiz hissettirdi o yüzden üzüldüm o kadar. Hazırlandım evden çıkacaktım buluşalım diye konuştuk son dakka telefonlarımı açmadı 10 kere aramışım.gurursuz değersiz gibi hissettim kendimi. Bi daha eskisi gibi olmaz ki zaten. Bir daha güvenemem ki kaldı ki instagramdan dünden beri kaç kızı takip etmeye başladı....

Çok değersiz hissettirdi o yüzden üzüldüm o kadar. Hazırlandım evden çıkacaktım buluşalım diye konuştuk son dakka telefonlarımı açmadı 10 kere aramışım.gurursuz değersiz gibi hissettim kendimi. Bi daha eskisi gibi olmaz ki zaten. Bir daha güvenemem ki kaldı ki instagramdan dünden beri kaç kızı takip etmeye başladı....
Bir de diyelim ki senden bi anda sogudu, bazen insan nedensiz soguya da bilir, hadi buna okey diyelim de bulusmak istemeyip, son dakka plani iptal edip, haber bile vermeyip ulasilinca cevap olarak "canim istemiyo" demek tam bir ayılık, edepsizlik, sevimsizlik.. Kibarca, insanca uzaklasmanin da yolu var.. Yani sen opussen de opusmesen de bu herifle hayal ettigin ideal aşk/ilişki gerceklesmeyecekti..
Bu tip hanzolar boyledir bi de; basta mukemmel erkek gibi gorunup kadinin aklini başından alirlar, kendilerine bağlarlar, sonra da baslarlar psikolojik eziyete..
Bundan sonra daha yavas ve dikkatli olmaya calis..

Adamın resmen niyeti yokmuş... Yoksa gerçekten değer veren adam o kadar uzun öpüşmeden sonra etrafınızda tekrar buluşmak için ne yapacağını şaşırması gerekirdi... Bence kesinlikle ne ara ne sor instagramdan da takipten çık. Nedenini sorarsa da "senden soğudum de" geç vakit harcamaya değmez bence

X