Aralıkta transfer olanlar

Kalbinizi ferah tutun lütfen allaha emanet edin yavrunuzu allahim esirgesin alacagi nefes varsa hic birsey olmaz kalbinizi ferah tutun igne vermedilermi kanamayi durdurmasi icin

Kızlar test yaptım 3.gün embriyosu bgn 11. Gün tek çizgi çıktı ya negatif

Amin canım inşallah çok umutlanmştm
Umudunu kirma kuzum nolur kendini toparlar tekrar denersin rabbim çektiklerini gorüyor ...bende yasadim aynisini seni cok iyi anliyorum ne olur yıkılma allahim en hayirli zamanda verecek insallah sana da

Umudunu kirma kuzum nolur kendini toparlar tekrar denersin rabbim çektiklerini gorüyor ...bende yasadim aynisini seni cok iyi anliyorum ne olur yıkılma allahim en hayirli zamanda verecek insallah sana da
Bnm eşimn 2 tüp spermi var başka da yok 2 şansmz var yani

benim hiç şansım yoktu yumurta olması bile mucizeydi
ümidini kaybetme
mücadelenden vazgeçme
allah görüyor ve mucizesini gönderiyor.
hepimizin bi zamanı var
allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

arkadaşlar dün gün içinde 3 kez şiddetli kramp yaşadım
bıçak batırır gibi rahmimde hissettim
nefesim kesildi ikiye büküldüm resmen
13. gün ve pozitifim
aranızda buna benzer bişey yaşayan oldu mu

Kızlar test yaptım 3.gün embriyosu bgn 11. Gün tek çizgi çıktı ya negatif
O belli olmaz canim benim kanda cikmisti ama 2 gun sonra idrar da denedim kitte pozitif gormek icin yine cikmadi degerin cok yuksekse idrara daha cabuk geciyor en saglikli sonuc kan testi

O belli olmaz canim benim kanda cikmisti ama 2 gun sonra idrar da denedim kitte pozitif gormek icin yine cikmadi degerin cok yuksekse idrara daha cabuk geciyor en saglikli sonuc kan testi
Ama bnm 11. Gün bgn canım çıkardı kesim sen idrarda kaçıncı gün denedin peki bnm Bi de erkne gebelik testi

Ama bnm 11. Gün bgn canım çıkardı kesim sen idrarda kaçıncı gün denedin peki bnm Bi de erkne gebelik testi
Erken gebelik testi hep silik çıktı bende
Ve 5-10 dkdan sonra belli oldu o
Kan verdim günüm gelince 86 çıktı

at bakalım bi resmini yaptığın testin

Benim 3 gun embriyosuydu 11.gun kanda 121 cikmisti 13. gunde idrarda denedim cikmadi sonraki gunlerde cikmisti idrar testinde herkeste farkli olabiliyor belki negatiftir belki de pozitif ilk kana geçiyor kana bakmadan kesin bisey soylemek dogru degil bence insallah hayirlisi ile tutunmustur canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…