Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Mrb. Canim ne yaptin sesin cikmiyor. Asilaman yapildimi

Mrb. Canim ne yaptin sesin cikmiyor. Asilaman yapildimi
Yok canım dün gittim 11 mm olmuş bi tane. O gelişir dedi doktorumda. Pazartesi yine kontrolüm var. Kafamda çok dağınık şu son bir iki haftadır. Babamların taşınma durumu filan var. Onları düşünüyorum daha çok. Haftaiçi olur ama sanırım. Sen nasılsın ?

Doktor bgn ilk aşılamadan sonra 1-2 ay beklemen lazım dedi. Konseyden evraklar çıkana kadar zaten 2 ay fln geçmiş oluyo.sizde 2aşılama arasında ne kadar süre vardı? Hiç boşluk vermediniz mi
Ben ilkinden sonra hiç ara vermeden ikinciye başladım adetimle birlikte. Evraklar 1 günlük iş ne olacak ki.. Zaten eşinin ve senin testleriniz yapılmış oluyo. 2 aşılama 4 aya yayılmış oluyo 2 aylık beklemeyle. Nerede hangi hastaneye gidiyosun ?

Dun reglinin kacinci günüydü canim .kafanin baska yerlerde olmasi daha iyi zaten

Benimde dün reglinin 12.günüydü. 2 tane yumurta var biri 14mm biri 12mm birde 3cm kist var. genetik testlerde pirtikasma problemi cikti oyüzden kimyasal gebelik oluyormuş.coraspin ve infolic combi kullaniyorum.doktor pek umutlu degil illa tüp bebek diyor bu ayda sonkez deneyip birakicam.seneye kadar para biriktirip tüp bebek yapicam.

Hayırlısıyla bebeğin olur inşallah canım. Bende bu ay son kez aşılama deniyorum. Peşpeşe iki aşılama yordu beni cidden. Tutmazsa yaza kadar bekleyip yazın tüp bebek yapıcam.

Hayırlısıyla bebeğin olur inşallah canım. Bende bu ay son kez aşılama deniyorum. Peşpeşe iki aşılama yordu beni cidden. Tutmazsa yaza kadar bekleyip yazın tüp bebek yapıcam.

Ikincide tutma ihtimali artiyor canim.esinede takviyeler yapildi.Allah in izniyle bu ay tutar.en azindan pırtılasma problemin falan yok.12 gun icin 11mm normal ignelere devam ediyorsun sonucta pazartesiye büyür.ben klomen kullandigimdan hic bilemiyorum gelisirmi diye.artik pazartesi görücez.

Takviye işe yaradımı hafta içi görcez muhtemelen. Bende inofolic kullanıyorum. Doktorumda olması gerektiği gibi ilerliyo şu an dedi. Gelişir inşallah seninde canım. Tüp bebeğe gerek kalmadan güzel haberleri alırız inşallah.

Insallah canim pazartesi haberlesiriz.

Evrakları verdim zaten Kocaeli Umuttepe eğitim araştırma hastanesi

Kızlar merhaba. En son 2 Ocakta adet olmuştum. Çok yumurta oluştuğu için aşılamam iptal edilmişti. Dünden beri kanamam var. Adet olmam için çok erken çünkü daha 18 gün oldu adet olalı. Anlamış değilim ve korktum açıkçası

Yarın doktoruna git gözük canım.

Yarin kacta randevun.heyecanlimisin. benim bugün reglinin 14.günü gecen ay 13 14 .günlerde kasik agrim olmustu akintim olmustu yumurtalar gelisirken bu ay hic jasik agrim olmadi sanirim gelismediler.daha onceki ayda 14mm de kalmistilar

Yarin kacta randevun.heyecanlimisin. benim bugün reglinin 14.günü gecen ay 13 14 .günlerde kasik agrim olmustu akintim olmustu yumurtalar gelisirken bu ay hic jasik agrim olmadi sanirim gelismediler.daha onceki ayda 14mm de kalmistilar
9.00 9.30 gibi hastanede olucam. Benimde geçen ay yumurtam 12 mm olduğu günden itibaren akıntım olmuştu hep. Bu ay olmadı. Belki bünyemiz alıştı ondan vücut tepki vermiyo. Senin randevun kaçta ?

Bu arada heyecanım hiç yok. İyi mi kötü mü bilmiyorum. Ne stres var ne heyecan.. Ama umutsuzlukta yok..

Bu arada heyecanım hiç yok. İyi mi kötü mü bilmiyorum. Ne stres var ne heyecan.. Ama umutsuzlukta yok..

Benim randevum saat 10 da.bende heyecanli degilim bu ay nedense ama umutsuzum.bu 5.klomen kullanisım yoruldum artik. Hakkimizda hayirlisi.doktordan cikinca yazarim buraya

Günaydin canim ben simdi ciktim doktordan 2yumurtam var 17mm ve 20mm .bugece catlatma ignem yapilacak.carsamba günüde aşılama yapilacak.

Günaydin canim ben simdi ciktim doktordan 2yumurtam var 17mm ve 20mm .bugece catlatma ignem yapilacak.carsamba günüde aşılama yapilacak.
Benim tek yumurtam var. 14 mm olmuş. Bugün ve yarın iğne yapcam yine. Çarşamba çatlatma iğnesi, cuma aşılama dedi doktorum. Bakalım bu ay ne olcak..

Benim tek yumurtam var. 14 mm olmuş. Bugün ve yarın iğne yapcam yine. Çarşamba çatlatma iğnesi, cuma aşılama dedi doktorum. Bakalım bu ay ne olcak..

Asilaman hayirli olur insallah bu ay yüzumüz guler.14mm yumurtan iyi iğnelerle 2 güne en azindan 17 18 olur.ama sen yinede carsamba günü tekrardan ölctür.Benimde 2 tane yumurtam var ama bir tanesinin sekli bozukmuş.sekilde önemliymiş yani benimde tek yumurta var. doktor şekli bozuktan pek beklentim yok dedi.Ben dün gece 23.50 de çatlama ignemi yaptim.carsamba asılama olucak eger aksilik olmazsa. seninle aramizda 2gün olucak gecen ayda sen benden önce olmustun.yine birlikte beklicez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…