Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Bende cok yiprandim deliliğe vuruyorum... yoruldummmmm

Adet oldum kızlar. İnanılmaz bi ağrı çekiyorum. Yarın doktora gidicem. Onay verirse ikinci aşılamaya başlıycam. Hepimizin yüzü gülsün artık

Kaç çıkmıştı canım eşinin sperm sonuçlarındaki değerleri. Benim eşimin A:0 B:%50 çıktı doktor ne diyecek bakalım bana.

Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.adetimin 3 gunu muayene oldum asilama icin.dort tane folikul gordu.cmtsi muayene olmustum.doktorum alti gun gonal f75 vur.duruma gore bakariz dedi.bi hafta sonra yani dün kontrole gittim iki tane 19 mm iki de 11 mm yumurtam olusmus.uc gun daha devam igneye sali gunu ovitrelle vurdur.carsambada asilamani yapicaz dedi.simdi kafama takilan sorular.ben dun ovulasyon testinde piki gordum.genelde pikten iki gun sonra yumurtam catliyodu bi kac aydir boyle takip ediyodum.yani pazartesi yumurtam catlar benim hesabima gore.ama doktorum sali catlatma igneni vur.30 saat sonrada asilamani yapicaz dedi.ya carsambaya coktan kendiliginden catlamis olursa yumurtam ya gec kalmis olursam.baska bi sehirde olucak asilamam zirt pirt konttole gidemiyorum.gec kalmis olurmuyum.ne yapsam umutlarimin bosa gitmesindrn korkuyorum

Canim sen bugun ve pazartesiyi muhakkak degerlendir bende o sekilde yaptim.benimde carsamba günü asilamam oldu. ama benim pazartesi folikül 18mm di carsamva asilama oldum.Cumartesi pazar pazartesi iliski oldu sali gecesi catlama ignesi carsamba asilama oldu.doktorda süper yapmissin cunkü nezaman catlayacagi belli olmuyor ve benim ilk asilamam tuttu ama kimyasal gebelik oldu.bence asilama yaptirmadan muayene ol yumurta cok onceden catladiysa yapilacak isin anlami yok.

Aşilamanmi tuttu yoksa kendiligindenmi hamile kaldin.doktora gec olmasin carsamba hocam dedim.catlatma ignesi olmadan yumurtan catlamazki dedi.ama benim yumurtlamadan yana sorunum yokki zaten.bide asilama oncesi iliski perhizi uygulamadiniz o zaman.kafam cok karisti.pazartesi birluktelik olsa carsamba esim sperm vercek ya bilemedim.kafamda deli sorular

Canim kafam diger tedaviye gitti benim soyle oldu.
Carsamba catlama ignem oldu gece 23.50 de
Cuma 12 .00gibi asilamam oldu.

Iliski gunleri (igne oncesi)
Cumartesi
Pazar
Sali sabahi
Carsamba boş
Persembe boş
Cuma boş (yaklasik 3 gün pehriz oluyor)

Catlama ignesinin 1gun oncesini muhakkak degerlendirmen lazim cunkü igneden 2 gun sonra asilama oluyor o arada catlarsa icerde sperm olmasi iyi.

Ben senin yerinde olsam.
Pazar gecesi pazartesi sabahi gunlerini kacirmam.hic belli olmuyor nekadar buyudukleri.benim 13.günde 13 14mm olan yumurtalarim 2 gunde 20mm e cikmislar.

Dun geceyi degerlendirdik.simdi doktorumu aradim.hocam carsambaya gec kalmaktan korkuyorum ya kendiliginden catlarsa o zanana diye.madem oyle yarin gel bi kontrol edelim dedi.carsambaya gec olcak gibi yarin muayene olayimda belki catlatna ignesine gerek olmadan kendilginden catlar yarin filan.carsamba degilde bi gun one cekilir belki asilamam dimi.neyse yarin belli olur zaten kac mm oldugu ne zaman catlicagi.bide ucgun perhiz sartmi sence

Canim bence yumurtalarin yarina ya catlamis olur ya da catlama kivamina gelmus olur.yarin bir olctur bakalim.3 gun pehrizi butun doktorlar veriyor.sperm kalitesi artsin diye.asilama zaten cogunlukta erkekteki sperm yetersizliginden yapildigi icin 3gun pehriz veriyorlar.

Kaç çıkmıştı canım eşinin sperm sonuçlarındaki değerleri. Benim eşimin A:0 B:%50 çıktı doktor ne diyecek bakalım bana.
Canım bizde A B diye bişey Yok pekte anlamadım sonuçlarımız böyle resim attım

Eklentiler

• E6302081-C91E-472B-B285-568052537104.jpeg
    179 KB · Görüntüleme: 32
Anladim cnm tesekkurler.sen ne aşamadasin şu an

Benim beta hcg 23 e dustü kimyasal gebelik.benim esimdede bendede problem yok .bu 3.kimyasalim.doktor bu ay pirtilasma testi yapicak belkide o yüzden oluyor. Hcg tamamen dusunce regli olucam onu bekliyorum.

Canım bizde A B diye bişey Yok pekte anlamadım sonuçlarımız böyle resim attım

Canim haraketlilik %90 ya bu haraketlilikte bir hizli haraketli birde yavas haraketli var.ikisinin toplami en azindan %35olnali senin %90cikmis.ama nekadari hizli yazmamislar.sperm sayisi az gibi 20m ustundd olmali 10.20cikmis. Birde morfoloji 5 in üstunde olmali hicbir sayi yazmiyor ya olcülmemus ya da sifir. Kuzum sende fazla problem yoksa senin yapacagin esine yogunlasmak.bence iyi bir urologa muayene olsun eşin belki 1 ilacla cozulebilecek bir problemdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…