Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim haraketlilik %90 ya bu haraketlilikte bir hizli haraketli birde yavas haraketli var.ikisinin toplami en azindan %35olnali senin %90cikmis.ama nekadari hizli yazmamislar.sperm sayisi az gibi 20m ustundd olmali 10.20cikmis. Birde morfoloji 5 in üstunde olmali hicbir sayi yazmiyor ya olcülmemus ya da sifir. Kuzum sende fazla problem yoksa senin yapacagin esine yogunlasmak.bence iyi bir urologa muayene olsun eşin belki 1 ilacla cozulebilecek bir problemdir
Evet canım doktorum da dedi bende bi problem yok eşimdede yoktu aşılama günü böyle çıktı morfoloji normalmiş zaten sperm sayısı 1.4 ml çıktı aşılamada ürologa gözüktük stresten yada hastalıktan da olabilir her an değişiklik gösterebiliyormuş sperm sayısı ürolog öyle dedi

Evet canım doktorum da dedi bende bi problem yok eşimdede yoktu aşılama günü böyle çıktı morfoloji normalmiş zaten sperm sayısı 1.4 ml çıktı aşılamada ürologa gözüktük stresten yada hastalıktan da olabilir her an değişiklik gösterebiliyormuş sperm sayısı ürolog öyle dedi

Insallah önumüzdeki ay ikimiz icinde iyi gecer.artik fenalik geldi.

Hareketlilik fena değil bence. Ama morfoloji için ne dediler ? Anormal sperm sayısı fazla gibi..

Esim bu sonuclari aldigimiz gun askere gittgi icin yorumlatamadik. Morfoloji icin nedicek bilmiyorum burda ogrendigim kadariyla sayi hareketlilik iyiyse cok takilmayan doktorda varmis sorun yapanda varmis. Bilmedigim icinde meraktan burda sordum bende . Anormal sperm sayisi fazla derken nedemek istedin :KK66:

Canim haraketlilik %90 ya bu haraketlilikte bir hizli haraketli birde yavas haraketli var.ikisinin toplami en azindan %35olnali senin %90cikmis.ama nekadari hizli yazmamislar.sperm sayisi az gibi 20m ustundd olmali 10.20cikmis. Birde morfoloji 5 in üstunde olmali hicbir sayi yazmiyor ya olcülmemus ya da sifir. Kuzum sende fazla problem yoksa senin yapacagin esine yogunlasmak.bence iyi bir urologa muayene olsun eşin belki 1 ilacla cozulebilecek bir problemdir

Canim benimkinide yorumlarmisin acaba ?

Eklentiler

• 0E349C3E-DC3B-44D3-8F2D-58E2F6CCC227.jpeg
    0E349C3E-DC3B-44D3-8F2D-58E2F6CCC227.jpeg
    74,7 KB · Görüntüleme: 54
Canim benimkinide yorumlarmisin acaba ?

Canim sperm sayin ve haraketliligin iyi. Morfoloji %2 onu bir doktoruna sormalisin %5 üstü olmali diye biliyorum bans öyle söylemislerdi.birde likefaksiyon süresinin anlami sivilasma suresi oluyor o da 30dakika olmali. Iliski sirasinda hemen ayaga kalkma en azindan 40dakika ayaklarini havaya kaldir.cunku likefaksiyon 50dakika.mormofoli degeri icin bitkisel ilac ve kurler var 1 ayda belirgin degisiklik yapiyor. Bu arada bu sayd8klarimin hepsi bende cok iyi olmasina ragmen tutmadi kimyasal gebelik oldu. Zamanini Allah biliyor

Esim bu sonuclari aldigimiz gun askere gittgi icin yorumlatamadik. Morfoloji icin nedicek bilmiyorum burda ogrendigim kadariyla sayi hareketlilik iyiyse cok takilmayan doktorda varmis sorun yapanda varmis. Bilmedigim icinde meraktan burda sordum bende . Anormal sperm sayisi fazla derken nedemek istedin :KK66:
Morfolojide yapı incelemesi yapılıyo ya. Senin attığın sonuçlarda normal olmayan sperm yüzdesi çoktu. Yani başı kuyruğu filan hasarlı olabilir. Doktor takılmayadabilir, hayırlısı olsun.

Sabah kontrole gittim.
Kist filan oluşmamış dedi doktor. İkinci için başlayabiliriz dedi. İğne verdi yine gonal f. 100lükle yanıt almıştım ben 75lik etki etmemişti ama yine 75lik dozla başlayalım birden büyümesin kontrollü gidelim dedi. Cuma tekrar ultrasona giricem. İnşallah bu kez güzel olur herşey.

Kızlar mrb bugün aşılamadan sonraki 9. Günüm idrar testi yaptı böyle çıktı varmıdır sizce

Eklentiler

• CB8B9937-A20F-49B5-BBD1-5FB9C606F134.png
    CB8B9937-A20F-49B5-BBD1-5FB9C606F134.png
    876,8 KB · Görüntüleme: 51
Sabah kontrole gittim.
Kist filan oluşmamış dedi doktor. İkinci için başlayabiliriz dedi. İğne verdi yine gonal f. 100lükle yanıt almıştım ben 75lik etki etmemişti ama yine 75lik dozla başlayalım birden büyümesin kontrollü gidelim dedi. Cuma tekrar ultrasona giricem. İnşallah bu kez güzel olur herşey.
Aynen canım heryerde farklı biz boştayız bu ay bende bugün promotil men aldık 230 tl ye inşallah işe yarar

promotil women kullanmistim ben 3 ay boyunca, bana bir faydasi olmadi arkadasim. ins size olur. cok pahali bir ilac ve gereksiz zaman kaybi olmustu bana
Yok canım benim için değil eşim için doktor verdi sperm sayısı biraz düşük çıktı aynı zamanda keçiboynuzu kürüde yapıyoruz 1 ay sonra belli olcak artık

Yok canım benim için değil eşim için doktor verdi sperm sayısı biraz düşük çıktı aynı zamanda keçiboynuzu kürüde yapıyoruz 1 ay sonra belli olcak artık
onu anladim canim, promotil men ve women var, eczanede biraz bilgi verilmisti bizede. banada daha rahat hamile kalirsin diye vermisti doktorum, halbuki bir problemim yoktu, benim icin ciddi 3 ay kayip oldu. hepsi bahane gerci, rabbim istesin ins hepimiz olacaktir.

onu anladim canim, promotil men ve women var, eczanede biraz bilgi verilmisti bizede. banada daha rahat hamile kalirsin diye vermisti doktorum, halbuki bir problemim yoktu, benim icin ciddi 3 ay kayip oldu. hepsi bahane gerci, rabbim istesin ins hepimiz olacaktir.
İnşallah canım bizde yeni başladık olmadı başka bi doktora gözükür eşim herşeyin hayırlısı artık

Sabah kontrole gittim.
Umarim tatlim insallah cok guzel olcak bu sefer.benimde bugun kontrolum oldum.21 mm iki tane yumurtam olusmus.catlatma igneni yapalim guzel buyumusler dedi.vuruldum ignemi.yarinda asilamam yapilcak.insallah tutar yarabbim

Umarim tatlim insallah cok guzel olcak bu sefer.benimde bugun kontrolum oldum.21 mm iki tane yumurtam olusmus.catlatma igneni yapalim guzel buyumusler dedi.vuruldum ignemi.yarinda asilamam yapilcak.insallah tutar yarabbim
İnşallah canım hayırlısı olsun kaçıncı aşılaman senin Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin vakti zamanı geldiğinde

Sabah kontrole gittim.

Hayirli olsun canim.bende regliyi bekliyorum klomen yazdi yine

X