Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bizim Dışkapıda yapılan son testte ileri hızlı %1 yerinde hareketli %10 çıkmıştı. Keçiboynuzuna başladık hemen. Gatadaki son sonuç yerinde hareketli %9 ileri hareketli %53.
merhaba eşimin sperm sayısı 31 motilite 38 ileri hareketli %5 ileri yavaş hareketli % 23 yerinde hareketli %10 doktor iyi dedi ama ben tereddütlü yüm

merhaba eşimin sperm sayısı 31 motilite 38 ileri hareketli %5 ileri yavaş hareketli % 23 yerinde hareketli %10 doktor iyi dedi ama ben tereddütlü yüm[/QUOTErabbim ol diyince olur biraz tevekkül etsek herşey yoluna giricek aslında 1 sprem 1 yumurta yeter rabbim ol desin isteyen herkese amin ama insanoğlu sabirsiz belirti yok bebek yok diyoruz belirti var adetmi olucaz diyoruz

Kızlar iyi geceler ikinci aşılama için iğne vurulmuştum bugün kontrole gittim ve 26 mm yumurtam var öncekinde 20 mm ile aşılama olmuştum kimyasal ile sonuçlandı sizce bu büyüklük nasıl şansım varmı? Yoksa çok mu büyümüş buarada gece 00:00 da çatlatma iğnemi vurulacağım

Kızlar iyi geceler ikinci aşılama için iğne vurulmuştum bugün kontrole gittim ve 26 mm yumurtam var öncekinde 20 mm ile aşılama olmuştum kimyasal ile sonuçlandı sizce bu büyüklük nasıl şansım varmı? Yoksa çok mu büyümüş buarada gece 00:00 da çatlatma iğnemi vurulacağım

Canim hersey nasip kismet. Benim ilk ayki denememde 2 tane 25mm yumurtam vardi doktor ise yaramaz dedi.ertesi gün baska doktora gittim 1 tanesi yok oldu yada catladi (tabi bir önceki gün miralim bozuk diye değerlendirmedik)digeri 31mm e cikmisti o doktorda catlama ignesi yapti tutmadi.tutanlarda vardir

Canım doktorumla konuşma imkanım yok. Devlet hastanesi. İki gündür idrar testleri negatif çıkıyo benim. Kan sonucum çıkmış 5.7. Hala şaşkınım.

Ben deger araliklarini bilmiyorum aslinda senin ignenin 10.günü yükselir gibime geliyor.eger cok sabirsizsan bence yarin tekrar test yaptir yükseliyormu diye.benim 10.günlerde hep tamamen negatif oluyor hadi hayirlisi olsun.benimde yarin 10.gün ignenin sabah bende test yapicam ignenin etkisi gitmismi diye.cok oksuruyorum ben bu ay imkansiz tutmaz gibi. Senin belirtin varmi.ben öksürdukce alt karnimda birseyler parcalaniyor sanki

Ben deger araliklarini bilmiyorum aslinda senin ignenin 10.günü yükselir gibime geliyor.eger cok sabirsizsan bence yarin tekrar test yaptir yükseliyormu diye.benim 10.günlerde hep tamamen negatif oluyor hadi hayirlisi olsun.benimde yarin 10.gün ignenin sabah bende test yapicam ignenin etkisi gitmismi diye.cok oksuruyorum ben bu ay imkansiz tutmaz gibi. Senin belirtin varmi.ben öksürdukce alt karnimda birseyler parcalaniyor sanki
Benim bugün 10. günü iğnenin. Dünde negatifti idrar testi, bugünde negatif. Kan 5.7 referans değerlerde 1. 2. 3. hafta diye gidiyor ya formda 3. hafta 5.8-79 gibi bişey vardı. Ayın 2sinde kan vercem yine kendi doktoruma o zamana kadarda dikkat edicem. Benim hala göğüs acım felaket. Adet ağrısı gibi belim bacaklarım. Ara arada kramp giriyo sol kasığıma bi kaç saniyelik.

X