Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben deger araliklarini bilmiyorum aslinda senin ignenin 10.günü yükselir gibime geliyor.eger cok sabirsizsan bence yarin tekrar test yaptir yükseliyormu diye.benim 10.günlerde hep tamamen negatif oluyor hadi hayirlisi olsun.benimde yarin 10.gün ignenin sabah bende test yapicam ignenin etkisi gitmismi diye.cok oksuruyorum ben bu ay imkansiz tutmaz gibi. Senin belirtin varmi.ben öksürdukce alt karnimda birseyler parcalaniyor sanki
Geçmiş olsun canım ama iyi düşün olumsuz düşünme. Hiç belirti olmadan bile hamile olduğunu öğrenen var. İnşallah rabbim bizede isteyen herkesede nasip eder.

Bende 19 aralikta asilama oldum ama idrar testleri negatif iki aydir gogus agrim cok siddetli porogesteron hormonu yapar diye okumustum yuksekken umitledim ama ilk asilama olumsuz gbi pazartesi kan vercem

Benim bugün 10. günü iğnenin. Dünde negatifti idrar testi, bugünde negatif. Kan 5.7 referans değerlerde 1. 2. 3. hafta diye gidiyor ya formda 3. hafta 5.8-79 gibi bişey vardı. Ayın 2sinde kan vercem yine kendi doktoruma o zamana kadarda dikkat edicem. Benim hala göğüs acım felaket. Adet ağrısı gibi belim bacaklarım. Ara arada kramp giriyo sol kasığıma bi kaç saniyelik.

Canim bunlar gebelik belirtisi hadi insallah bende tik yok senin bari tutsun

Bende 19 aralikta asilama oldum ama idrar testleri negatif iki aydir gogus agrim cok siddetli porogesteron hormonu yapar diye okumustum yuksekken umitledim ama ilk asilama olumsuz gbi pazartesi kan vercem

Canim senin daha asilamanin 9.günü negatif cikmasi normal. En erken asilamanin 12.gününde cikiyor.hatta 14.15.günde hatta hatta 17.gunde cikan bile var.pazartesi kanda cikmasa bile 14 15de tekrar baktirirsin.hakkinda hayirlisi

• Beğen
Reactions: Cac
Canim senin daha asilamanin 9.günü negatif cikmasi normal. En erken asilamanin 12.gününde cikiyor.hatta 14.15.günde hatta hatta 17.gunde cikan bile var.pazartesi kanda cikmasa bile 14 15de tekrar baktirirsin.hakkinda hayirlisi
Aminde bakalim o testleri ne zmn yapsam adet oldum hep hic sasmadi3 cok hassas idrar testleri ins benim idrara gec karisir . solumda hep agri sızı oluyor du bu ayda var ama bi yerde okudum yumurtaların hassassa agri olurmus beklicez pazartesini

Kızlar ben 17 sinde oldum aşılamayı bugün adet günüm olmadım ama olacakmışım gibi ağrım var bugün 12. gün oluyo ama test yapmaya korkuyorum negatif çıkar diye doktorum 15 gün sonra yap dedi zaten adet olursamda gerek kalmaz

Aşılama günüyle birlikte bugün 10.günüm kızlar. Dayanamadım test yaptım. Tek çizgi çıktı. Moralim çok bozuk. Zaten ağrım filanda yoktu 3-4 gündür. İnşallah yanıltıcıdır ama umudum kalmadı :KK43:

• Beğen
Reactions: Cac
Aşılama günüyle birlikte bugün 10.günüm kızlar. Dayanamadım test yaptım. Tek çizgi çıktı. Moralim çok bozuk. Zaten ağrım filanda yoktu 3-4 gündür. İnşallah yanıltıcıdır ama umudum kalmadı :KK43:
Umutsuzluğa kapılma zaten 13 15 gün olmadan belli olmuyormuş canım bekle bence adet gününü benim 12. Günüm test yapmıyorum ağrım var ama bekliyorum napayım en azından adet olursamda fazla üzülmem aşılama yaptırmadan önce her ay 2 3 test yapıodum ama çok moralim bozuluyodu hep hayal kırıklığı şimdi tutuyorum kendimi 15. Günde yapcam doktorun dediği gibi yoksa böyle kendimizi yıpratmaktan başka birşey yapmıyoruz birazcık sabır gerekiyo inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız Allah ın izniyle

Umutsuzluğa kapılma zaten 13 15 gün olmadan belli olmuyormuş canım bekle bence adet gününü benim 12. Günüm test yapmıyorum ağrım var ama bekliyorum napayım en azından adet olursamda fazla üzülmem aşılama yaptırmadan önce her ay 2 3 test yapıodum ama çok moralim bozuluyodu hep hayal kırıklığı şimdi tutuyorum kendimi 15. Günde yapcam doktorun dediği gibi yoksa böyle kendimizi yıpratmaktan başka birşey yapmıyoruz birazcık sabır gerekiyo inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız Allah ın izniyle
İnşallah canım

X