Aralık sonunda hamile olmayı bekleyenler buraya

kızlar 28 aralık adet günümdü. test yaptım pozitifff. çooook şükür hamileymişim. kandada baktırdım aynı gün 41.16 çıktı. dua edin bişey olmasın bebişime.

kızlar 28 aralık adet günümdü. test yaptım pozitifff. çooook şükür hamileymişim. kandada baktırdım aynı gün 41.16 çıktı. dua edin bişey olmasın bebişime.

canım değerin düşük gibi. yanlış anlama moralini bozmak istemiyorum. sadece dikkatli ol diyorum. bebeğine dikkat et bol bol dinlen. rabbim bebeğini sana bağışlasın.

benim de 26 aralıktı ama 28 inde oldum ama 2 gün geldi 3 gündür de ara ara lekeler geliyor.hiç bir anlam veremedim çünkü benim adetlerim çok düzenlidir.hiç gecikme olmazdı şaşırdım onun için.

canım değerin düşük gibi. yanlış anlama moralini bozmak istemiyorum. sadece dikkatli ol diyorum. bebeğine dikkat et bol bol dinlen. rabbim bebeğini sana bağışlasın.

amin canım bugün tekrar yaptırdım kan testi. 306.64 çıktı. inşallah iyi bir sonuçtur. bende kalp atışını duymadan rahatlamicam zaten. bol bol dinleniyorum. saol canım.

Benimde aralık 27 di.

Bu ay birşey çıkmaz diye günümü bekliyorum diyede yazamadım.

Ama Aralık 29 da test yaptım çok şükür pozitif çıktı.

Şuan 5 haftalık hamileyim.

Allah cc herkese nasip etsin inş..

hamile arkadaşlar bizim içinde bol bol dua edin lütfen benim de adet günüm 17 ocak sabırsızlıkla bekliyorum hayırlısı bakalım Allah bizede nasip eder inşallah

kızlar benım adetımde en son 4 aralıkta oldu 10 gun kadar once yumurtalarımın çatladıgını resmen hıssettım dunde çok kötu kasık agrım vardı kesın bugun olucam dedım agrı fılen kalmadı 3 ay korunma hapı kullandım bebek duşuncemız yok fakat gecen hafta 1 kere ıstemeyerek korunamadık.bakalım 2 gun gecsın test yapıcam.allahım olmayanlara versın

X