Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

yarım bardak tel şehriyeyi kaynamış suda haşla ben göz kararı suyunu ayarlıyorum koyulaşırsa su ekliyorum 2 kase yoğurdun içine 1 yumurta sarısı 7-8 damla limon suyu sık çırp terbiyenmiş oluyo şehriyeler pişince yoğurdu yavaş yavaş suya karıştırki yoğurt kesilmesin ben tereyağı koyuyorum içine pişerken fokurdayana kadar pişir altını kapat nanesini at afiyet olsun canımmmcokacimcoook

aa ben böle yapmıyom yoğurt çorbasını....sengözlerimebaksanab

sen nasıl yapıyosun azizecimm

ben 1su bardağı yoğurt tencereye katıyom içine 1yumurta sarısı,2kaşık un 1avuç pirinç katıp çırpıyorum kaşıkla...içine oda sıcaklığında su katıyom azar azar ve çırparak ocağa alıyorum kısık ateşe...kaynar su ekliyorum ve pirinçler pişene kadar kaynıyo kısık ateşte. ayrı bi tavada margarin ve nane kavurup çorba piştikten sonra katıyom...çok güzel oluyo.
buda tırakyalıların yoğurt çorbası.

ben 1su bardağı yoğurt tencereye katıyom içine 1yumurta sarısı,2kaşık un 1avuç pirinç katıp çırpıyorum kaşıkla...içine oda sıcaklığında su katıyom azar azar ve çırparak ocağa alıyorum kısık ateşe...kaynar su ekliyorum ve pirinçler pişene kadar kaynıyo kısık ateşte. ayrı bi tavada margarin ve nane kavurup çorba piştikten sonra katıyom...çok güzel oluyo.
hımm kayınvaldem şehriyeli yapıyodu ben ondan öğrendim erende çok seviyo bende sık sık yaparım yoğurt yumurta yararlı bi çorba

bugünkü menümüde yazıyım.
ıspanak,tavuk çorbası.tatlıda sakızlı muhallebi yaptım.
bukaaaaaaaaaaaaa...

kaynayana kadarda karısılıyo dimi durmadannnn

X