Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

merhaba kızlar.size çok öenmli bir sorum olacak...ben normalde 28 günde bir adet olurken bu ay 30 gün sonra oldum.bu ay da çocuk düşündük ama yumurtlama gününü hesaplayamadım biz adet kanamamın 10.,12.,14.,ve 16.günlerin de ilişkide bulunduk.şuan eşim şehir dışında bugün 19.gün ve aşırı derecede akıntım var yani yumurtlama günüm bugünmüydü eşimde yanımda değil çok morelim bozuk lütfen yardımcı olurmusunuzzz[/FONT]

mrb canım gecen bende öle olmustum benimde düzensizdi şimdi 32 gün sürüyo ama 19.günse 30 günde oluyosan 30-19=11 canım bilmiyomkiii yani son ihtimalin 18.günün olmalı degilmiii 12 gün önce düşünürsekkk

Hepınıze gÜnaydın kızlar.
Kandılınız mÜbarek olsun arkadaŞlarım.allah gÖnlÜnÜze gÖre versın ınŞallaaah.

Dualarnızı esırgemeyın.gÜzel haberlerle buluŞuruz ınŞallaaaaaaaaaaaaaaaah

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Herkese günaydınlar. Tüm müslüman aleminin mevlit kandili kutlu olsun. Bugün peygamberimizin doğum haftası inşallah benim gibi çocuk sahibi olmayı isteyenlerin dualarını Allah kabul eder, olanlarında bebişlerini hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar...hepinizin mevlüt kandilini kutluyorum canlarım...şu mübarek gecede rabbime açılan ellerimiz bol çevrilmez inşallah...

Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun. RABBİM DUALARIMIZI KABUL BUYURSUN ARKADAŞLAR....​
küçük bi ricaUALARINIZDA BANA DA YER VERMEYI UNUTMAYIN:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar.Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun:Saruboceq::Saruboceq:

amin ceylancımm

amin pelincimmm

allah hepimizin dualarını kabul etsin yarabbim.

kızlar ben temizlenmedim daha.akıntı şeklinde şu anda yani bimek üzere ama bitmedi.banyo yapsam dua yada yasin okusam.olur mu aceba.banyodan sonra akıntım gelir ama olur mu bilmiorum kızlar yasin okumak istiorum napcammm

canım akşama kadar bekle zaten kandil bu gece akşam 8 den sonra abdest al o zamana kadar bitmişde olus belkii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…