Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

aminnn canımmm aminnnn :Saruboceq:

amin canım amin dualarımızı kabul etsin allahım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yarencimm hamilemisin canımmm

kıııssss hoşgeldinn bitanemmmmm Allah mı söyletti neee yok canım benimm ben kürtaj sonrası hala korunuyodum yaaa geçen günn bi firar ettikk bir günü fire verdikkk bakem tutcak mı adetime kadar başka yapmıcazz sadece bikez yaptık tutma ihtimali çok düşük ama nasip olurmu olur

4 günde tutmuşsa bile belirtileri çıkmaz kuşum seninki ya psikolojik yada üşütmedendir cnmm

aminnnn cnm inş..senin gecikmede bebiştendirr:Saruboceq:

yarın keseyı gormeye gıdecem kıslar dua edın ınsallah hayırlısıylaa gorurumm hamıle arkadaslar kocısle ılıskıde bulunuyonuzmu bız bulunmuyoruzdaaa korkuyooozzz

yarın keseyı gormeye gıdecem kıslar dua edın ınsallah hayırlısıylaa gorurumm hamıle arkadaslar kocısle ılıskıde bulunuyonuzmu bız bulunmuyoruzdaaa korkuyooozzz

dualarımız sewninle canım inşallah her şey yolundadır görürsün keseyi de...

hoşbulduk canım tesekkür ederim ya olurmu olur canım allahımın mucizesi bu zaten ya bende düşük yaptım ama kürtaj olmadım ama dr bana hiç demedi korun diyee belki korunsaydım tekrar simdiye hamiş olurdum ne bilim canım hayırlsı olsun bitanem ii walla napim sen napıyosun nasılsınnnopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…