Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

kan testı yaptır kafan rahatlasın cnmm

kan testini yaptırmak istiyorum ama o hayal kırıklığı nı yaşam çok kötü onu yaşamak istemiyorum offfff off ben ayın 27 ni bekliyorum ozaman da adet olmazsam yaptırıcam bu idrar testinde nekadarken belli oluyor bide akşam yaptım bu farkedermi?

bence hamilesin lavinyacım..benimde ilk gebeliğimde öle damarlarım belirginleşmişti.:teytey:

nohutlu pilav merhaba şimdi de burdayız bende senin gibi bazen o tarafa talılıyorum soruna cevap evet hamileyim dün doktora gittim.

sağolun kızlarrrr ya çok rahatladım gerçekten ama baya bi konuştuk bu fikri aklımdan çıkarmam için elimden geleni yapcam

ana kraliçeden ses seda yok..seda demişken yine boşamış o kaymak gibi oğlanıda..akannehir

melükeeee hu huuuuuuuuu,
bugün duyguya gittim canım.adet oldum ama geciktiğini öğrenmek için.
sen ilkay hanıma gidion galiba memnunmusun

azize oraya 27 si yazmış ama benim hesaplarıma göre bugün yarın regl olması gerek..benimde 25 olmam gerek ama hiç belirti yok..aırbaglerin dışında..her zamanki gibi şiştiler..ay inşallah bu ay tutturmuş olayım ya..yaz hamişliği ve kış bebişleri zor ama 2010 yetiştirmek istiyorumdelikafadulden

kız çiçek...nerde bu cadılar?yoksa başka topik açıp orayamı kaçıyola acep?:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…