Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

ya kıslar ben erkenmi yumurtluyom nee hem sol gögsüm agrıyo hemde sag kasıgım batıyo ama bugün 11 günüm ne dersinizzzz

serap iyice söktü canım şakır şakır
gecikti die yine gitcem duktora canım .ayyy kıs kist falan ben korkayom.hiç başıma delmedi kiii.

adet bittikten sonra gitsem olur dimi.adetliyken 3. günü diolar.ayy ben gidemem pis pis olur mu.sen öğrendiğinde ne zman gitmiştin ki

adetliyken gidicen canım bende geçen ay senin dediğin gibi oldum dr a gittiğimde kist var o yüzden çok fazla ve siyah akıntın oluyor dedi bence adetliyken git ilaç verdi bana onu kullanıyorum bu ay bakıcaz eğer kist eridiyse gonal f iğne kullanıcam bende

ben iyiyim sezencim. bugün işlerim vardı hallettim yemeğimide yaptım yarım saattir burdatım daha...

hoşgördüm azize ablam iyiyiz allah şükür sende yapmışsın temizliği mis gibi.eline sağlık

tatlım olsun bi kontrol ettir adetin 2.günü gitmiştim ben bebk için test falan yapıyolar ya ondan 3.günü demişlerdir sana zaten bende de ultrasonla baktı alttan değil baktırmadım çok geliyo diye bi kontrol ettir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…