Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

inşallah bu sefeer senınde hersey yolunda gidecek allahın izniyle bıraz daha dıkkatle bu işin üstesınden gelırsın...
eymen olacak büyük ihtimalle anlamıda cok güzel:)

çok güzel bi isim canımm :lepi: çoook beğemdim hayırlı uğurlu olsun oğluşumuzun ismi :lepi: kim buldu canmm?

ben buldum tatlım çevremdeki herkeste beğendi :) benim için söylenişinden cok anlamlı olması önemlıydı senın ogluşunun isminede yakın:)
sözüm meclisten dışarı ama herkesin ismi aynı ardalar efeler cok fazla artık ben değişik olsun istedim

sagol canım dualarn içinde sagl canım ayrıca ismi çok begendım eymen güzelmişopuyorumnanaktan

teşekkür ederim begenmenıze sevındım başlarda bıraz tuhaf gelıyordu ama alıştım isimin söylenişinden ziyade anlamını cok begendıgımden koyacagım allah nasip ederse

iyi olmuş canmm söylenişide çok güzel...

ever eren le çok uyumlu yaaa süperr :lepi: adıyla yaşasın oğluşun allah uzun ömür versin eymenimize :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

valla size doyum olmaz kızlar zaman nasıl geçti anlamadım eşim geldi ben kaçıyorum iyi geceler

iyi olmuş canmm söylenişide çok güzel...

ever eren le çok uyumlu yaaa süperr :lepi: adıyla yaşasın oğluşun allah uzun ömür versin eymenimize :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

amin.
insallah senın oglun gıbı akıllı olur öpüldün kocaman ıyı geceler canım

iyi yaptın canmm...bende bi değişiklik yok beklemedeyim.

canım inşallah beklemelerin sonuc verir.:Saruboceq:bende aynı bekliyorum 2 aydır kist tedavisi görüyorum bu ay allah izin verirse bitiyor..inşallah kist kücülmüştürde yumurta takibine başlarım..:Saruboceq:

canım inşallah beklemelerin sonuc verir.:Saruboceq:bende aynı bekliyorum 2 aydır kist tedavisi görüyorum bu ay allah izin verirse bitiyor..inşallah kist kücülmüştürde yumurta takibine başlarım..:Saruboceq:

hayırlısı olsun canm hakkımızda :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…